2016 Baba Oğul Modası

Birbirinden şık ve asaletli modellerden oluşan baba oğul modası anne kızları bile kıskandıracak kadar emin adımlarla ilerliyor. Minik beyler için apayrı bir kıyafet dünyası oluşturan kombinler sayesinde babası ile aynı şeyleri giyen hatta babasına tıpatıp benzeyen erkek çocukları hallerinden çok memnun. Geniş bir kıyafet seçeneğine sahip olan baba oğul modasının en güzel ayrıntıları sizlerle…

Rahatı Seven Baba Oğullara!
Kot gömlekler ve keten pantolonlar tarafından oluşturulan kombinlerin erkeklere ne kadar yakıştığını bilmeyen yoktur. Hem sportif hem de çekici duran bu kombinler şimdilerde baba oğullar içinde hazırlanıyor. Minik beyler gerçekten çok şanslı çünkü karizmatik görünmelerine yardımcı olan bu kıyafetler babalarından daha çekici görünmelerini sağlıyor.
baba ogul giyim  baba ogul stil-10
Gömlek Pantolon İkilisi Vazgeçilmez!
Erkeklerin hayatında önemli bir yeri olan gömlek ve pantolonların kullanım alanları o kadar geniş ki her tarza uygun bir gömlek pantolon ikilisi bulmak mümkün. İşte bu seçenekleri minik beyler içinde sunan kıyafet markaları artık baba oğul modası için birbirinden güzel kombinler hazırlayarak beylerin beğenisine sunuyor.

baba ogul stil-6
baba ogul stil-15 baba ogul stil-13

Ceketler Bile Aynı!
Baba oğullar için sadece gömlek- pantolon gibi genel kıyafetler üretilmiyor. Artık babalar ve oğulları için aynı türde kazaklar, ceketler hatta aynı türde gözlüklerde üretiliyor. 2016 yılında babası ile aynı türde ceket giyen minik erkekler modayı yakalamış demektir.

baba ogul stil-5 baba ogul stil-9  baba ogul stil-12
Renk Uyumu Şart!
Prens William’ın bile takip ettiği baba oğul modası tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle renklerde uyum yakalayarak benzer kıyafetler giymenin daha önemli olduğu baba oğul kombinlerinde sizlerde benzer renklerde benzer kıyafetler seçerek modaya uyabilirsiniz.

baba ogul stil-11baba ogul stil-1
Aksesuar Uyumuna Dikkat!
Baba oğul kombinlerinde her ne kadar aynı kıyafetlerin seçiliyor olmasına dikkat edilse de ufak ayrıntılar dediğimiz aksesuarların uyumu da gözlerden kaçmıyor. Şapkalar, kemerler, fularlar ve daha pek çok kıyafette aksesuar uyumu baba ve oğullarını bekliyor.

baba ogul stil-2baba ogul stil-3
Ayakkabısız Moda Olmaz!
Baba oğul modası kıyafetler üzerinden yürüyen bir mecra ile sınırlı değil. Yani baba oğullar sadece giydikleri gömlekler ya da pantolonlar ile değil ayakkabılar ile de kombinler oluşturabiliyor. Bu modaya dahil olmak isteyenler için hazırlanan ayakkabılar ise annelerin bile beğenisini kazandı.

baba ogul stil-8

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */