2017 İlkbahar Yaz Londra Moda Haftası

2017 İlkbahar Yaz Londra moda haftası tüm hızıyla devam ediyor. Londra moda haftasına dair hafızalara kazanan tasarımlar hangileri? Hangi markalar, hangi tasarımlara imza attı? Hepsi ve daha fazlası yazımızda sizleri bekliyor.

Modanın kalbi ve yüksek modanın en önemli adreslerinden biri olan “Londra Moda Haftası” bu yıl da çok konuşulacak tasarımlara ev sahipliği yaptı.  Modanın en başarılı isimlerinin  “Sonbahar/Kış 2017” koleksiyonları moda severler ile buluştu. 16 Şubat tarihi itibari ile başlayan bu oldukça önemli etkinlik sürecinde Türkiye’yi de Türk modacılar temsil etti.

Moda devlerinin bir araya geleceği ve  “Sonbahar/Kış 2017” en yeni ve en iyi koleksiyonlarının bir arada görücüye çıktığı, moda severlerin asla kaçırmamasını tavsiye ettiğim 16-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen bu önemli etkinlikte geleceğin trendlerinin belirlendiğini söylesek yanılmış olmayız.
Gelecek sezon trendlerini tam anlamıyla bilmek istiyorum diyorsanız, defileleri takip edin derim. Genç ve başarılı kadın tasarımcılarımız Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan bundan üç sene öncesinde oluşturdukları Barrus markaları ile moda haftalarından en fazla prestije sahip olan Londra’da  yer aldılar. Türk modacı Bora Aksu’nun defilesi de Londra moda haftasında oldukça ilgi çeken defilelerden biri olmayı başardı.

Londra Moda Haftası Markalar ve Defileleri

Burberry İlkbahar Yaz 2017

Burberry ilkbahar yaz koleksiyonunda beyaz hakimiyetinin varlığından söz etmek mümkün. Erkek kreasyonunu da sergileyen marka parçaları hareketlendirmek için genellikle dantel kullanmış.

dantelli burberry elbise

erkek burberry

siyah erkek giyim

beyaz burberry

Erdem 2017- 18 Sonbahar Kış

Bu yıl moda haftasında Osmanlı esintileri iyiden iyiye kendini belli etti. Erdem 2017- 18 kreasyonunda da göze çarpan özel desenler gerçekten büyüleyici. Minik desenlerin oluşturduğu eşsiz ve harikulade elbiselerin egemenliği sizin zevkinizi de kuşatacak.

erdem bayan giyim

erdem-pre-fall-2016-erdem-pf16-look-13

erdem-ilkbahar-yaz

erdem-2017 modavemagazin

Roksanda 2017- 18 Sonbahar Kış

Renklerin büyüsünü ve hareketini tasarladığı parçalara yansıtmayı başaran Roksanda, 2017- 18 sonbahar kış sezonuna canlılık katmayı hedefliyor gibi görünüyor. Birbirinden güzel ve ahenkli parçalar gerçekten cezbedici

roksanda rengarenk modavemagazin roksanda kürk roksanda modavemagazin

Londra Moda Haftası Sokak Stilleri

Defileler, markalar, tasarımcılar, modacılar ve daha niceleri Londra moda haftasından geçerken, Londra moda haftası sokak stiline göz atmasak olmazdı. Gelin şimdi sizi Londra’nın sokaklarındaki modaya götürelim. Bakmayı bilenler için sokaklar da birer podyumdur.

modavemagazin sokak stili

modavemagazin londra sokak

modavemagazin londra moda haftası stili

londra moda haftası osmanlı

modavemagazin osmanlı kreasyonu

2017 moda hafta

londra moda haftası 2017

londra elbise

 

Gözüma çarpan bir ayrıntıyı da söylemeden geçemeyeceğim. Görünen o ki Osmanlı esintileri Londra’da sokak stilini bile etkilemeyi başarmış.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */