2017 Kış Sezonu Gelinlikler

2017 ilk gelinlerinden olan birçok gelin adayı kış gelini olacak. Sizlerde kışın gelin olmak için hazırlananlardan iseniz bu haberimiz tamda sizlere hitap ediyor.

2017 kış sezonu gelinlikler hakkında araştırmaya koyulduysanız bizler sizin için bu sezonda kış sezonunda moda olan gelinlik modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte ünlü modacıların 2017 gelinlik modelleri arasında yer alan çarpıcı modeller

modavemgazin

modavemgazin

Sırt dekoltesi gelinlikler; kış gelini olmak ayrıcalık olsa da birçok hanım efendi dekolteden vazgeçmiyor. Kışın tercih edilen gelinliklerde en fazla sırt dekoltesi olan gelinlik modelleri dikkatler çekiyor. Görünen o ki 2017 gelinlik modelleri arasında sırt dekoltesi olan gelinlikler damga vuracak.  Özellikle soğuk günlerde göğüs dekoltesini tercih etmeyen gelin adayları sırt dekoltesi ve kayık yaka model olan omuz dekolteli gelinlikleri tercih edebilirler.

modavemagazin

modavemagazin

Uzun kollu gelinlikler; kış denince akla gelen ilk modellerden biride uzun kollu gelinliklerdir. Kış sezonu gelinlik modelleri arasında uzun kollu modeller tercihler arasında ilk sırada yer alıyor. Güpür detaylı olan veya dantel detayları ile süslenen uzun kollu gelinlikler özellikle kış aylarında gelin adaylarının tercih ettiği modeller arasında. Yaka modeli olarak yine uzun kollu gelinlik modellerinde de straplez, omuz dekolteli veya göğüs dekoltesi tasarımcılar tarafından tercih ediliyor. 2017 kış sezonu gelinlik modellerinde dikkat çeken bir diğer detay ise bisiklet yaka gelinler oldu. Kare yaka veya bisiklet yaka gelinlikler oldukça dikkat çekici duruyor.

modavemagazin

modavemagazin

Vintage gelinlik modelleri; 2017 yılına damga vuran gelinlik modelleri arasında hem kış gelinlerinin hem yaz gelinlerinin vintage tarzını tercih edeceklerinin sinyalleri veriliyor. Ünlü isimlerin 2016 yılının son aylarında da tercih ettikleri vintage dantel detaylı gelinlikler 2017 yılında adeta patlak verecek. Fransız güpürleri, dantel detayları, incili modeller kış gelinlerinin vazgeçilmez unsurları üzerine atılan ekru kürk ve boleranlar ile kış gelinleri yılın gelini olacak.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */