2017 Makyaj Trendleri

2017 makyaj trendleri yavaş yavaş kendini beli etmeye başladı. Geçtiğimiz moda haftalarından gördük ki, makyaj trendi yeni akımlara gebe. Sizlerde bu akımları merak ediyorsanız buyurun 2017- 2018 Makyaj trendleri sizleri bekliyor.

vogue allık modası

Allıklar Fora

2017/18 makyaj trendinde allıklar her yerde. Bu yazın modası bu olacak, bol, belirgin ve hemen her yere yayılmış sınır tanımayan allıklar…  Yüzünüzü bolca allığa bulayacağınız günler yakındır bizden söylemesi. Beklenmedik ve sıra dışı bir akım olan sınırsız allık trendi, herkesin beğenisini kazanamayacak belki ama farklı ve kendine has olduğu da bir gerçek.

kırmızı makyaj

Bu yıl Makyaj Rengi Kızıl

Evet 2017 yılına kırmızı makyaj damgasını vuracak. Kırmızının gücünü yeniden keşfedeceğiniz kıpır kıpır bir yıla doğru uzanıyoruz. Kızıl gözler, kıpkırmızı ya da şarap rengi dudaklar ve dahası…. Bu trendi uygulayacaksanız, bizden size ufak bir ipucu; kızıl far kullanacaksanız, göz dipleriniz aydınlatmayı ihmal etmeyin.

kaş modası

Bırak Dağınık Kalsın

Bu sezonun en sevilen makyaj modası trendlerinden biri belki de bu olacak; dağınık kaşlar! Evet yanlış okumadınız, artık bırakın kaşlarınız dağınık kalsın, zira bu yılın makyaj trendi dağınık kaşlar. Sürekli toplamak ve en ufak tüyü, kılı bile koparmak çilesine son verebilirsiniz. Ancak eğer kaşlarınız seyrekse, kaş maskarasıyla biraz düzeltip dolgunlaştırmakta fayda var.

doğal makyaj

Doğallığa Dönüş

Abartılı makyajlar, yüzü adeta bir robota, bir makete benzeten makyajlara son. Zaman, doğal, sade ve naturel olma zamanı. Cildinize derin bir nefes aldırın ve kat kat makyaj yapma trendini bir kenara bırakın.

yaz makyaj modası

Dikkatleri tek Bir Noktaya Odaklayın

Artık yüzün tamamını dikkat çekici yapmak yerine sadece bir noktayı belirgin ve dikkat çekici kılmak moda oluyor. Tavsiyemiz en güzel olduğunu düşündüğünüz bölgenize uygulamanız. Güzel gözlere sahipseniz dikkat çekici bir göz makyajı, güzel dudaklar için canlı ve belirgin bir renk, güzel yanaklar ve yüz hattı için ise ilk maddede belirttiğimiz allık trendini uygulayabilirsiniz.

yaz-makyaj 2017

Eski Makyaj Alışkanlıklarını Unutun

2017 makyaj trendleri arasında yapmanız gereken bir şey daha varsa, o da eski makyaj adetleriniz unutmanız ve yeniden kendinize eşssiz, doğal ve naturel bir makyaj tarzı oluşturmanız gerektiğidir. Sadeliğin güzelliği yüzünüze yansırken, kıyafetlerinizle canlı, dinamik ve ışıl ışıl olmayı unutmayın. Zira 2017 yaz giyim modasında canlı renkler, çekici kesimler ve kıpır kıpır desenler var. Merak ediyorsanız bununla ilgili içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */