2017 Sokak Modası

2017 sokak modası adeta New York caddelerinin esintilerini yansıtıyor.

Bizlerde sizler için bu sezonda sokak modasında hangi tarz ve parçaların rövaşta olduğunu yansıttık. Ünlü modacıların ve defilerdeki parçaları değerlendirerek derlediğimiz sokak modası içeriği ile sizlerde sokakta kendi tarz ve stilinizi yansıtabilirsiniz.

modavemagazin

Jogging pantolon

Bu sezon sokak modasında jogging pantolonlar sportif şıklığı yansıtıyor. Hem spor hem şık olmak  isteyenlerin tercihi olan eşofman tarzı pantolonlar rahatlıkları ile de sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle günlük kombinlerde rahatlığı, şıklığı ve spor üçlüsünü birleştirmektedir.

Maskülen stil

Her sene olduğu gibi bu sezonda sokak modasında feminenlik ve maskülenlik ön planda. Özellikle kendi tarzını oluşturmak isteyenlerin tercihi olan kadife stili yine sokak modasında oldukça rövaşta. Kadife veya süet görünümlü botlar, çantalar ve kabanlar ünlü isimlerinde günlük hayatlarında tercih ettikleri parçalar arasında yer alıyor.

Püskül modası

Bir diğer adı ile bohem tarzını yansıtan püsküller bu sezonda sokak modasının ahengini veriyor. Botlarda, pantolon ve kazaklardaki püskü modası 2016 yılından bu yana hayatımıza giren ve 2017 sokak modasında da sıklıkla tercih edilen parçalar arasında yer alıyor.

modavemagazin

Tulum – Boğazlı kazak stili

Bu sene Paris havasını yansıtan tulum ve boğazlı kazaklar ünlü isimlerin de tercihleri arasında. Özellikle salaş duran boğazlı kazak modası ve üzerine tulumlar hem sokak modasının vazgeçilmezi hem de özgün tarzın temsili haline geldi. Tulumlarda ki soluk, vizon ve füme tonları da sokak modasında rövaşta olan renkler arasında yer alıyor.

modavemagazin

Pileli parçalar

Pileli etekler, pileli kollara sahip hırka, kabanlar geçtiğimiz sezondan bu sezonda moda olacağının sinyallerini vermişti. Pileli parçalar ‘ben modayı temsil ederim’ haykırışını yapıyor gibi. Ünlü modacılar en ufak detay olarak fular ve şallarda da olsa mutlaka pileli parçalar tercih edilmesi gerektiğini vurguluyor.

modavemgazin

Deri mont – pantolon

Deri kuşkusuz sokak modasının ilk sırada tercih edilen parçaları arasında. Her sezon olduğu gibi deri montlar, pantolonlar, kaban ve montlar bu yılda tahtını koruyor. Deri bu sezona sokak modasında hakimiyetini sürdürüyor.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */