2017 Sonbahar Kış Defilelerinden Erkek Trendleri

2017/18 Sonbahar  kış erkek trendleri iddialı, modern ve sıra dışı modelleriyle erkek modasına yön vermeye devam ediyor.

Yeni tasarımlar, şık olmakla birlikte,  motif ve desenlerin yer aldığı, biraz feminen çizgide dolaşan, deri, yün ve kadifeleri bir arada görebileceğimiz, oldukça çeşitli tasarımlarla defilelerde boy gösterdi.

İşte 2017 sonbahar kış defileleri arasından sizler için seçtiğimiz erkek trendleri….

prada-orgu prada-orgu-model prada-kasmir modavemagazin prada-kasmir- prada-kadife prada-deri-modavemagazin prada-deri-yun prada-deri prada-modavemagazin

Prada 2017-2018 Sonbahar/ Kış koleksiyonu

Prada’nın kış koleksiyonunda ağırlıklı olarak kadife göze çarpıyor.  Pastel tonlarında yer aldığı bu koleksiyonda ana renk olan kahve ve kırmızıya da ağırlık verilmiş. Klasik tarzın dışına çok çıkmayan Prada, maskülenliği ön plana çıkarıyor.

Örgünün inceliğini en güzel şekilde, mat renklerle göz önüne sunan Prada, örgüyü şehir erkeğiyle bütünleştirip modern bir görünüm sunmuş. Koleksiyonunda 70 ve 80’ leri hatırlatan kadife, deri ve yün birleşimleriyle geçmişten günümüze moda esintisi yaşattı.

Feminen çizgiye kayan kaşmir sıcaklığıyla modern erkeği yansıtan stilleri defilelerde yer buldu.

Fendi 2017-2018 Sonbahar/ Kış koleksiyonu

Fendi’nin 2017-18 koleksiyonu genel anlamıyla feminen çizgiye kayan, aksesuar olarak çoğunlukla çantaların kullanıldığı modern bir defile sundu.  Bu koleksiyonunu tüm renklerden ayrıştırıp, sadece siyah, haki yeşil,  gri ve sarı tonlarını kullanmış.

Genelde maskülenlikten uzak olan kaplan ve leopar desenleri, kısa ve uzun kabanlarında ön plana çıkarmış.

Kürk ve kaşmir modelleri klasik stilinde yenilikçiliğini, önceki koleksiyonlarındaki çizgisiyle devam ettiriyor.

fendi-canta fendi-kasmir fendi-kurk fendi-leopar fendi-canda-kurk

Dolce&Gabbana 2017-2018 Sonbahar/ Kış koleksiyonu

DomenicoDolce ve StefanoGabbana bu koleksiyonunda da herkesi büyülemeyi başardı. Her geçen yıl yükselen enerjiyle, olağanüstü şıklığıyla, mükemmel kesimleriyle harika bir koleksiyon sundu.

Erkek modasının şıklığıyla göz dolduran, en modern erkek takımlarını sunduğunu söylemek yerinde olur bence. Desenleri, kesimi, bordo ve siyahın birleşimiyle eşsiz bir stil oluşturmuş.

Takımlarında hayvan desenlerine yer veren Dolce ve Gabbana koleksiyonunu en şık ve göz alıcı şekilde tasarlamış.

Diğer markalarda olduğu gibi pofuduk montlar, kaşmir palto modellerine yer veren Dolce ve Gabbana, kesimleriyle kendini diğer markalardan ayırıyor.

Koleksiyonunun  askeri üniforma esintisi yaşatan modelleri, farklı kesim, ve baskılı modelleriyle, üzerlerindeki aksesuar birleşimleriyle mükemmel bir stil oluşturmuş.

dolce-ve-gabbana-uniforma- dolce-ve-gabbana- dolce-ve-gabbana modavemagazin dolce-ve-gabbana-uniforma-4 dolce-ve-gabbana-sokak modası dolce-ve-gabbana-sokak dolce-ve-gabbana-erkek modası dolce-ve-gabbana erkek trendi dolce-ve-gabbana-takim dolce-ve-gabbana-sokak trendleri dolce-ve-gabbana-pufisik dolce-ve-gabbana-pufidik dolce-ve-gabbana-palto dolce-ve-gabbana-palto modeli dolce-ve-gabbana-kurk dolce-ve-gabbana-kaban dolce-ve-gabbana-hayvan dolce-ve-gabbana-erkek dolce-ve-gabbana erkek giyim dolce-ve-gabbana-moda ve magazin dolce-ve-gabbana-askeri-uniforma-esintisdi dolce-ve-gabbana-aksesuarli

Balmain 2017-2018 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu

Balmin gerçekleştirdiği iddialı defilesiyle erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Deriyi kapitone ile birleştirip mükemmel bir uyum oluşturan şık kesimleriyle farkını gösteriyor.

Haki yeşilin büyük bir çıkış yakaladığı son yıllarda, koleksiyonunda yaratıcı stil ve aksesuarlarıyla defilelerde yer aldı.

Beyazın saflığını modern bir çizgiyle sunan güzel bir koleksiyon. Defilesinin sonunda ışıltılı, rahat, bol pantolon ve ceketle şık bir kombin sunan Balmin, feminen rahatlığını erkeksi bir modelle görücüye çıkarmış.

balmin-yesil balmin modavemagazin balmin-deri balmin-feminen-rahatlik balmin-haki-yesil balmin-hayvan-deseni balmin-beyaz balmin-beyaz modası balmin-erkek giyim

Giorgio Armani 2017-2018 Sonbahar/ Kış koleksiyonu

Çalışan modern erkeklerin, sahibi imajı, maskülen tarzıyla Giorgio Armani bu koleksiyonunda da harikaydı. Gösterişi seven erkeklerin tercih edebileceği bir tarzda kürk detayı kullanan Armani özgür bir ruh imajı çizmiş.

Armani, modern İtalyan dar pantolon tarzının dışına çıkarak, bol, şalvar kesim pantolonlara yer verdi.

Kışın vazgeçilmezi atkı ve şallarda, farklı kesimleriyle yeni bir soluk getiren koleksiyonunu sundu. Kollara giyilebilir özelliğiyle farklı bir detay sunan modelleri ilginç bir ayrıntı oluşturdu.

Kaşmir ve yün palto /montlarında hem şık hem modern bir imaj çizen ofis şıklığındaki koleksiyonlarıyla, desen ve motif kullandığı modelleri de mevcuttu.

giorgio-armani-bol-pantolon-2 giorgio-armani-kurk giorgio-armani-motif giorgio-armani-palto giorgio-armani-sal giorgio-armani-bol-pantolon

Resimler Alıntıdır.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */