2017 Survivor Sabriye Çok Konuşulacak

2017 Survivor Sabriye en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Pek çok kez eleme potasına giren Sabriye Şengül, bir kez daha bu potadan çıkmayı başardı. Ancak onunla ilgili oldukça ilginç bir iddiada ortaya atıldı, işte detaylar…

sabriye şengül kimdir

Her hafta 2017 survivor kim elendi, kim elenecek soruları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Pek çok kez eleme potasına giren isimlerden biri olan Sabriye Şengül bu haftaki performansıyla şaşırttı. Semanın sakatlanmasının ardından oyun dışı kalması, Sabriye’ye yaramış gibi görünüyor. İddiaya göre Sema’nın sakatlanmasıyla kendini rahat ve üzerindeki baskını azaldığını hisseden Sabriye, oyunlarda artık daha iyi performans sergiliyor. Boksör Sabriye Şengül, son oyunda 3’te 3 yaptı. Asi ve hoyrat tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacı sabırlı olduğunu ve başaracağını söyleyerek iddialı olduğunu da kanıtladı.

survivor kim elendi

Peki Survivor Sabriye Şengül Kimdir?

1988 yılında doğan Sabriye Şengül, K1 dünya karması şampiyonu oldu. Türkiye şampiyonlukları da bulunan Sabriye, Trabzon’da dünyaya geldi. Spora Hentbol ile başladı. Boksa başlaması ise 2006 yılında oldu. uluslararası boks şampiyonlukları da bulunan Sabriye Şengül ailesi Karadenizli. Sabriye Şengül sevgilisi olmadan ilerleyen aşk hayatı sessiz ve sakin bir şekilde devam ediyor.

Son eleme gecesinde Çılgın Sedat, Adem Kılıççı ve Tarık Mengüç ile birlikte ismi yer alan Sabriye’nin Tarık mengüç’ün elenmesiyle, bir kez daha eleme potasından sıyrıldığını gördük. İleri ki günler ne gösterir bilinmez ancak, Sabriye her hali ve hareketiyle 2017 Survivor yarışmacıları arasında çok konuşulacak ve dikkatleri üzerinde toplamayı başaracak, başarılı isimler arasında olacak gibi görünüyor.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */