2017 Tulum Ve Elbise Modelleri

2017 kış modasının öne çıkan parçaları neler? En gözde 2017 tulum ve elbise modelleri, kolay giyim kombinleri ve çok daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Soğuyan havalardan sonra, birçok hanım efendi kolay kıyafetler ile hazırlanıp dışarıya çıkma gayreti içerisinde. Özellikle rahat kıyafetler, kolay giyinen aynı zamanda şık görünüme sahip olan parçaları tercih etmek istiyorlar. Tam da bu aşamada tulumlar ve elbiseler tek parça oluşlarından dolayı kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Yalnızca tek bir parça ile kolayca şık görünüm elde eden ve kendilerine has stillerini oluşturan kadınlar, tulum ve elbise modellerine büyük ilgi gösteriyorlar. Bizlerde sizin için 2017 tulum ve elbise modelleri bir başlık altında topladık.

modavemagazin

modavemagazin

modavemagazin

modavemagazin

Bol kesimli salaş tulumlar, diz altında prenses kesim elbiseler ve triko elbiseler bu sene tam da sizlere hitap edecek. Kurtarıcınız olan bu modeller ile kolayca şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeni desenleri, kumaş yapısında ki farklı dokuları ve fırfırlı geçişleri ile 2017  yılının tulumları bu yılın modasını yansıtıyor. Görünen o ki yaz aylarında da üfür üfür tulumlar ve renkli modelleri ile elbiseler yine reyonlarda ki yerini alacak. Zamansız tulum olarak ta adlandırılan bu tulumlar, aniden dışarı çıkmanız gerektiğinde, rahatlığınızı ve konforunuzu düşündüğünüz anlarda sizlerin tam da kurtarıcınız olacaklar. Ünlü markaların tulum ve elbise modellerine verdikleri ağırlık ile elbette tulum ve elbise modellerinde farklı desen, yapı ve dokuları görmemize sebep oldu.

modavemagazin

modavemagazin

 

modavemagazin

Bu sezon moda olan tulumlar arasında tek renkli, fırfırlı ve salaş olan tulumların tercih edileceğini gösteriyor. Elbiselerde ise desenli, çiçekli ve yine tulumlar gibi tek renk olan modeller 2017 modasını yansıtıyor.

modavemagazin

modavemagazin

İspanyol paça tulumlar, geniş pantolonları andırdığı gibi spor şıklığı da yansıttığını görüyoruz. Özellikle ünlü isimlerinde sokak modasında ve günlük kıyafetleri arasında tercih ettikleri bu tulumlar konforunuzu ve rahatlığınızı düşündüğünüzü gösterecek. Sizlerde cool bir stile aynı zamanda şık bir görünüme sahip olmak için yeni moda tulumları ve elbiseleri tercih edebilir. Doğru aksesuarlar ve ayakkabılar ile kombinlenen bu parçalar ile özgün stilinizi oluştura bilirsiniz.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */