Büyük Beden Kıyafetleri ve En Gözde Trendler

Şimdilerde daha fazla seçeneğin bir araya geldiği büyük beden kıyafetleri ile bayanlar tarzlarına uygun olan seçenekleri kısa sürede seçebiliyor. Özellikle moda dünyasını yakından takip eden bayanlar için her sezona özel olarak hazırlanan büyük beden katalogları her haliyle şıklığı yakalamak isteyenler için birbirinden muhteşem seçenekler sunuyor. Bu kataloglardan çıkan kıyafetlere birlikte göz atmak isterseniz işte büyük beden trendleri…

buyuk-beden-icin-dar-elbise-etek
İnce Bel Modası Devam Ediyor!
Hayatımıza Kim Kardashian bile birlikte giren ince bel modası büyük beden kataloglarında yerini almaya devam ediyor. Elbise olarak dar kesimli ancak beli ortaya çıkaran bu modeller rağbet görürken kalem etekler ile dar bluzlar ya da gömlekler kombinlenebiliyor. Vücut hatlarına güvenenler için hazırlanan bu seçenekler gündelik hayattan davetlere varıncaya kadar hemen her yerde tercih edilebilir. Ayrıca bu kombinlerin topuklu ayakkabılarla tamamlanması da şık görünmeyi sağlıyor. Bu sezonun gözdesi olan sandalet tipi ayakkabıları ve el çantalarını tercih edebilirsiniz.

buyuk-beden-icin-kabarik-eteklerKloş Eteklerin Sezonu Hiç Geçmedi!
Eteklerin önem kazandığı moda dünyasında büyük beden trendleri arasında da vazgeçilmez parçalardan biri olan kloş etekler hemen her vitrinde boy gösteriyor. Bel kısmının daha ince görünmesini ve karın kısmı ile kalça ve bacak çıkıntılarını kapatması ile bilinen bu kabarık etekler topuklu ayakkabılar, crop tops, kayık yaka ve daha pek çok parça ile kombinlenebiliyor.

buyuk-beden-icin-pantalonDar Paçaların Hakimiyeti!
İspanyol paça ve boru paça pantolonların yerini son zamanlarda genç yaşlı herkesin tercih ettiği dar paçalı tasarımlar aldı. Büyük beden kıyafet seçimlerinde en rahat parçalardan biri olduğu için rağbet gören dar paçalar özellikle kalça kısmını kapatan salaş bluzlar, gömlekler, trençkotlar ile kombinlenebiliyor. Bu parça ile isterseniz sportif isterseniz de klasik bir hava yakalayabiliyorsunuz.

buyuk-beden-icin-sortlarMini Şortlar Yazın Gözdesi!
Yaz sezonunu her zaman yaşamak isteyenler için hazırlanan mini şortlar büyük beden trendleri arasında da sıkça konuşulan tasarımlardan. Kot, klasik ya da rengarenk seçeneklerin olduğu mini şortlar bluzlar, gömlekler, salaş tişörtler hatta ve hatta salaş kazaklar ile de kombinlenebiliyor.

buyuk-beden-icin-bol-eteklerBol Kesimli Rahat Etekler!
Büyük beden seçeneklerin genellikle bol kesimli detaylardan oluşması dikkatlerden kaçmayacak moda trendlerinden. Bol etekler, bol elbiseler, bol ceketler büyük beden kıyafetler isteyenler için salaş bir hava sunarken şık görünmelerini de sağlıyor.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */