Acun Ilıcalı’nın Ünlendirdiği İsimler

Acun Ilıcalı yaptığı programlarla çok konuşulan ve en çok izlenen tv programlarına imza attı. Elbette onun çok izlenen yarışmaları ve programlarında yer alanlarda bundan nasibini aldı. Bizde Acun Ilıcalı’nın Ünlendirdiği İsimler yazımızı sizler için derledik.

İşte Acun Ilıcalı’nın yaptığı programlarla tanıdığımız ve bu sayede şöhret elde eden isimler…

Hilmi Cem İntepe

modavemagazin

Survivor ile ünlü oldu. Survivor’da birinci olan Hilmi Cem, Bodrum masalı dizisinde rol aldı.

Merve Oflaz

modavemagazin

İlk olarak “Var Mısın Yok Musun” isimli yarışma ile tanıdığımız Merve Oflaz, Ardından Acun’un survivor yarışmasında birinci olmasıyla şöhretini artırdı. 1.’liğin ardından, teklifler Merve’nin peşini bırakmaz oldu. Muhteşem yüzyıl dahil pek çok projede yer aldı.

Anıl Tetik

modavemagazin

Survivor’da başarılı bir performans sergileyerek dikkatleri üzerine çeken Anıl şimdilerde “Hayat bazen tatlıdır” dizisinde rol alıyor. Anıl daha önce başka dizilerde de yer almıştı.

Hakan Hatipoğlu

modavemagazin

Türkiye Su Topu Milli Takım oyuncusu olan Hatipoğlu, “Var Mısın Yok Musun” isimli yarışma ile ekran karşısına geçmişti. İzleyici kitlesinin çok sevdiği Hakan, şimdilerde Survivor panorama programını sunuyor.

Gizem Akın

modavemagazin

“Var Mısın Yok Musun” yarışmasıyla tanıdığımız Gizem akın güzelliğiyle dikkatleri çekmişti. Hakan Hatipoğlu ile olan aşkları bir dönem izleyicilerin dilinden düşürmediği bir aşktı. Survivor’a Hakan Hatipoğlu ile katılan çift o dönem farklı adalarda oldukları için ayrılmak zorunda kalmıştı. O dönemin survivorunda en çok konuşulan iki kişi oldukları kesin. Gizem akın, Survivor macerasından sonra magazin programlarında sunuculuk yapmaya ve ekran önünde olmaya devam etti.

Hanzade Durmuş

modavemagazin

Güzelliği ve sempatik tavırlarıyla izleyiciyi etkilemeyi başaran Hanzade’yi “Var Mısın Yok Musun” yarışması ile tanıdık. Bu yarışmadan sonra ekranlara veda etmeyen Hanzade, Acun Ilıcalı’nın yaptığı programlarda sunuculuk rolü üstlendi. Bir dönem, “Yok böyle dans” ve survivor yarışmalarını sundu.

Murat Ceylan

modavemagazin

Yakışıklılığıyla gönüllere taht kuran Murat Ceylan, Hilmi Cem’in 1. olduğu dönemde Suvivor 4.sü olmuştu. Kasları, fiziği ve güzelliği ile ekranların ayrılmaz parçası olmayı başaran Murat, bir çok farklı yapımda yer aldı. Bir dönem,  Acun Ilıcalı’nın “Para Bende” isimli programında ve Familya isimli dizide yer almıştı.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */