Angelina Jolie Ve Ronaldo Türk Dizisinde Rol Alacak!

Angelina Jolie Ve Ronaldo Bir Türk Dizisinde yer alacak. İkilinin oynayacağı Türk dizisinin çekim aşamaları Gaziantep’te icra edilmeye başlandı. Peki başka Kimler bu dizide yer alıyor. Dizi ne zaman başlayacak? İşte merak edilen ayrıntılar…

angeline ronaldo türk dizisi

 

Oyuncu olan Angelina Jolie ve futbolcu olan Cristiano Ronaldo’nun da yer almış olduğu dizinin çekimlerine başlandı. Dizi, Suriyeli bir aile ve yaşadığı dramları konu almakta ve 3 sezonluk dizinin çekimleri Gaziantep’te gerçekleşecek.

Hayat Köprüsü adındaki dizi, içeriği ile Suriye kökenli bir ailenin yaşadığı dramı biz izleyicilere aktaracak. Dizide; Angelina Jolie, Cristiano Ronaldo, Nensi Ajram ve bu gibi dünya çapında üne sahip sanatçı ve sporcular da yerini alacak. Çekimleri Gaziantep’te başlamış olan toplam 3 sezon sürecek bu dizi yalnızca Türkiye’de değil, ayrıca Ortadoğu ülkeleri ve Latin Amerika’da da yayınlanacak.

suriye dizisi

 

Kendi ülkesinde çıkmış olan iç savaş ortamından uzaklaşmak için oradan kaçarak Türkiye’ye gelen Suriye kökenli bir ailenin yaşadığı dramı bizlerle paylaşan bu dizi için dünya çapında üne sahip olan bir çok oyuncu ile görüşmeler gerçekleşti. Dizide sosyal sorumluluk çerçevesinde dünya çapında üne sahip Hollywood yıldızlarından ziyade ayriyeten Yeşilçam oyuncularından da görmeyi bekliyoruz.

Dizinin yönetmeni olan Eyüp Dirlik dizi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar doğrultusunda şu anda dizi fragmanı çekimi için burada olduklarını ve çekimlerine nisan ayının ilk haftasında başlayacaklarını bildirdi. Eyüp Dirlik, dizide içerik olarak Suriye’den Türkiye’ye gelmiş olan ve Gaziantep’e yerleşen bir ailenin tamamen gerçek olan yaşamının işlendiğini de bizlere aktardı. Dizinin kısaca özeti olarak Suriyeli ailenin Türkiye’de yaşadığı olayları, aşk hayatlarını, meslek ve iş hayatları gibi konuları içerdiğini söylemek mümkün.hayat-koprusu_dizi

‘Hayat Köprüsü’ olan dizi isminin tercihi şu şekilde açıklanabilir; ya orada kalıp ölümü beklersiniz ya da buraya gelip yaşamınızı sürdürmeyi tercih edersiniz. Bu cümleler bize dizinin isminin neden ‘Hayat Köprüsü’ olduğunu açıklamaya yetecektir bence.

Oyuncu kadrolarının oldukça geniş olacağından bahseden yönetmen Eyüp Dirlik, yerli yabancı dünya çapında üne sahip birçok oyuncu ile çalışacaklarını söyledi. Bazı isimleri açıklarken, bazılarınınsa sürpriz isimler olacağını bildirdi. Bunun bir sosyal sorumluluk projesi dahilinde olduğunu ve bu bahsi geçen oyuncularınsa bu yüzden konuk oyuncu olarak dizide bulunacaklarını belirtti. Ki zaten Angelina Jolie’nin insan yaşamı ve mülteciler konusunda da ne kadar duyarlı ve hassas olduğunu artık hepimiz biliyoruz.

angelina modavemagazin

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */