Beyonce ve Ailesi Hawaii’de Tatil Yapıyor

Dünyaca ünlü starlardan olan Beyonce uzun süredir dünya turundaydı. Haftalarca konserler düzenleyerek sevenlerini coşturan Beyonce ve ailesi ile birlikte dünya turunun yorgunluklarını atıyor. Hawaii’ye giderek kah deniz kenarında kah yeşillikler içinde kah da kızı ve kocası ile poz vermeyi ihmal etmeyen Beyonce’nin tatiline diyecek yok.

İnternet sayfası üzerinden paylaştığı fotoğraflarda eşi ile boşanacağı yönündeki dedikodulara da cevap veren Beyonce, eşi ile çekildiği samimi pozlarda hiçte boşanacak gibi görünmüyor. Eşi Jay Z ve kızı Blue Ivy ile harika tatilden kareleri sevenleri ile paylaşan Beyonce’nin yeni albüm hazırlıkları yaptığı da bilinenler arasında.

beyonce esi ve kizi

Limonata Gibi Sapsarı Pozlar!
Beyonce tatilinin hemen ardından Lemonade isimli bir albümle karşımıza çıkacak. Aldatılan bir kadının hikayesini anlatan bu albüme ek olarak Jay Z de bir erkek gözüyle aldatılmanın hikayesini anlatmak için albüm çalışmalarına başlayacak. Beyonce’un tatil pozlarına bakılırsa Lemonade onun için oldukça önemli.

beyonce hawaiide

Saçlarına minik sarı limonları olan bir taç takan Beyonce üzerine giydiği çiçek desenli, uzun kollu mayosu ile de Hawaii sahillerinde adeta bir ışık gibi parlıyor. Küpelerini de limonlarla süsleyen Beyonce’un kolyesi de oldukça ilgi çekici. Mayosunun üzerine ise sapsarı bir kimono giyen ünlü sanatçı güzelliğini canlı renklerle tamamlamış. Lemonade kadar limon kokulu bir tatil geçiren Beyonce kızı ve eşi ile sahilin gözdesi oluyor.

beyonce ve esi

Telefonla Çekimde Beyonce Farkı!
Sahilde kızı ve eşinin her halini yakalamaya çalışan Beyonce elinde telefonu ile bol bol poz verdi. Güneşin ve denizin keyfini çıkarmak bir yana selfie çekilen, video çeken ve sevdikleri ile tatil görüntülerini paylaşan Beyonce özellikle kızının her halini çekmek için elindeki telefonu bir an bile bırakmadı. Arkadaşları ile oynayan Blue Ivy’nin babası ile olan dansı, bisikletle gezileri, yeşillikler arasındaki turları tek tek karelere yansıdı.

beyonce ve ailesi

Blue Ivy’nin denizkızı mayosu ile havuz başındaki hali ise pek çok hayranın beğenisini kazandı. Tatilleri kadar seyahatlerini de ölümsüzleştiren Beyonce bu tatil sayesinde bol bol enerji toplamışa benziyor.

beyonce jay z beyonce

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */