Bu Yıl Yıldızı Parlayan Ünlüler

Yeni filmler, yeni şarkılar ve yepyeni projeler ile her gün karşımıza tanımadığımız ama kısa sürede yüzüne aşina olduğumuz ünlüler çıkıyor. Kimileri başarılı projelerde yer almaları ve gerçekten kaliteli iş çıkarmaları nedeniyle ünlüler kervanında yerini alırken kimileri de bazı şanssızlıklar nedeniyle ünlüler dünyasından kayan bir yıldız misali uzaklaşabiliyor. Bu yıl karşımıza çıkan ünlülerden yıldızı parlayanlar ise şimdiden her yaptıkları ile olay olmaya başladılar. Gelecek senelerde kendilerini görür müyüz bilinmez ancak işte bu yıl yıldızı parlayan ünlüler…

Leyla Lydia Tuğutlu

2008 yılının güzellik yarışması birincisi olan Tuğutlu oynamış olduğu filmler ve Karadayı dizisi ile adını duyurdu. Güzelliği bir yana oyunculuk alanında da yeteneği olan Tuğutlu şu sıralar Kiralık Aşk dizisinde rol alıyor. Delibal filmindeki rolü ile de hayranlarının beğenisini topluyor. Bu sene kendisini daha da ön plana çıkaran Leyla Lydia Tuğutlu’nun gelecek dönemdeki çalışmaları da merakla bekleniyor.

Barış Arduç

İsviçre’de dünyaya gelen ve Türkiye’ye geldikten sonra oyunculuk çalışmalarına başlayan ünlülerden olan Barış Arduç son zamanlarda adını sıkça duyuran ve genç kızların kalbini çalan kişilerden. Küçük Hanımefendi, Pis Yedili, Bugünün Saraylısı gibi dizilerde rol alan Arduç Kiralık Aşk dizisi ile ünlenen isimlerden.

Elçin Sangu

Kısa sürede yıldızı parlayan ünlüler kervanında yer alan Elçin Sangu ilk olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde ufak bir rol almıştı. Aşk Kaç Beden Giyer, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora gibi dizilerde yer alan Elçin Sangu’nun bu kadar ünlü olması Kiralık Aşk dizisi ile oldu.

Tolga Sarıtaş

Güneşin Kızları dizisindeki rolü ile genç kızların kalbini çalan ünlülerden Tolga Sarıtaş, liseden sonra oyunculuk hayatına başladı. Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şehzade Cihangir rolü ile tanınan Tolga Sarıtaş oyunculuk kariyerinin yanı sıra bateristlik ve gitaristlikte yapıyor.

Biran Damla Yılmaz

Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini canlandıran Biran Damla, 2013 yılında oyunculuğa adım atmış olsa da bu yıl yıldızı parlayan ünlüler arasında bulunuyor. Oyunculuğu ile adından söz ettiren yıldız gelecek vaad edenler arasında.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */