Burçlara Göre Ruj Renginiz Hangisi

Her kadın için makyajın önemi farklıdır. Makyaj ürünleri, kadınları daha çekici ve seksi görünmesini sağlıyor. Bu ürünlerin başında ruj geliyor. Peki, burçlara göre sizin ruj renginiz hangisi biliyor musunuz?

Rujlar, renk ve yapı olarak doğru seçildiğinde adeta sil baştan sizi yaratabilir. İyi ama siz hangi ruj rengini tercih etmelisiniz?  İşte burcunuza göre ruj renginiz.

Boğa: boğa kadını asaleti, çalışkanlığı ile bilinir. Hayatın tadını her daim çıkaran ve anlık yaşamaktan hoşlanan boğa burcu kadınları hayatın rengi ve zevkini temsil edecek ruj rengi ise koyu bordu, mürdüm ve koyu kahverengi tonlarıdır.

İkizler: Kendilerini iyi ifade edin, bulunduğu ortamlarda dikkat çekmekten hoşlanan ve dışa dönük olarak bilinirler. Kendilerine has stilleri ile her daim dikkatleri üzerine toplayan ikizler,  pudra pembesi tonları, parlatıcı ve uzun süre kalıcı olan vizyon renkli tonları tercih edebilirler.

Yengeç: evcimen yaşamı ile tanınan yengeç kadını koruyucu kimliği ve anaçlığı ile de bilinmektedir. Evcimen yapısının vermiş olduğu ağırlık ile ters düştüğü düşünülse de kırmızı ve bordonun farklı tonları ve ten renklerinin ahengi uygun olacaktır.

Aslan: lider vasfı, tuttuğunu koparan yapısı ile bilinen aslan kadınları her zaman ihtişamı ve dikkat çekmeyi sevmişlerdir. Eğlenceye ve zevklerine düşkün olan aslan kadını, pembe ve mor renkleri ile hayatının renkli yanına renk katabilir.

Başak: Düzenli, titiz ve çalışkan olan başak kadını kendi gibi rujunun da asil olmasını tercih eder. Bu yüzden metalik dudak parlatıcıları, parıltılı rujlara yönelebilir.

modavemgazin

Terazi: dengeli, adaletli ve uyum peşinde koşan terazi kadınları tıpkı kişilikleri gibi kıyafetlerine uyumlu rujları tercih etseler de, özellikle şarap rengi olan rujlar terazi kadınlarını cezbediyor.

Akrep: Yoğun duyguları aşk hayatı ve şehveti ile bilinen akrep kadınları gizemli kişilikleri gibi ruj renklerinde de gizemli olan koyu tonları, koyu kahveyi sıklıkla tercih edebilir.

Yay: en iyi arkadaş olarak bilinen yaylar uzlaşmacı pozitif kimlikleri ile bilinirler. Toprak rengi, vizon kahve tonları mat rujlar yay kadınını temsil edecek.

Oğlak: inatçılığı, amacına ulaşan, duygusal ve tuttuğunu koparan oğlak kadını egosunu yönetmeyi çok iyi bilir. Bu yüzden onun için ruj rengi çok önemlidir. Feninen tavrını yansıtan pembe tonları, açık renkler oğlak kadınını temsil ediyor.

Kova: canlı, dürüst ve dans hayatına düşkün olan kova kadını kendine özgün stili ile mor ve mürdüm tonlarının tercihi ile kendini daha iyi ifade etmiş olacak.

Balık: zarif tavrı, narin ve hassas yapısı ile hislerine düşkün olan balık kadını pembe ve turuncu tonlarının tercihi yaparak kişiliği gibi sessizliği ve sakinliği yansıtabilir.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */