Büyük Beden Giyim Önerileri

Kilolu bayanlar  sizleri mutlu edecek bir yazı hazırladık. Büyük beden giyim önerileri ile sizler de dikkat etmeniz gereken noktaları bilecek ve minik hilelerle zayıf görünebileceksiniz.

Kadınlar için mutluluk , güzel bir hayat, şahane bir evliliğin yanında, kendilerini güzel ve şık hissetmelerine bağlıdır. Büyük beden giyen kadınların kıyafet ararken, buldukları kıyafetleri kombinlerken yaşadığı zorluğa şahit olmaktayız. Modaya uygun, şık bir tarz oluşturmak için illaki bir moda tasarımcısı şart değil. Birçok dergide, gazete köşelerinde, hatta çarşı çarşı gezerken vitrin köşelerinde gözümüze çarpan bize sunulan alışveriş önerileri ile karşılaşmaktayız. Dikkat etmemiz gereken noktaları bildikten sonra aslında çokta zor değil.

büyük beden moda ve magazin

Fazla kilolar herkesin başına dert. Günlük hayatın telaşı içerisinde, spor yapamamak, düzensiz beslenmek, ayak üstü atıştırmalıklar, gezmelerde-günlerde önüne geçilemeyen hamur işleri ve tatlılar, bunların yanında hormonal bozukluklar ve doğum sonrası verilemeyen kilolarla üzerimize yapışsa da,  kilolu bayanlar için giyim önerileri sunmaktan ve size çözümler sunarak bir şekilde mutlu etmeye çalışmaktan geri kalmayacağız.

büyük beden giyim

Tek Renk Kıyafetler:

Bölünmemiş tek renk kıyafetler giymek, vücudunuzu olduğundan daha uzun ve ince gösterecektir.

büyük beden elbise

Siyah ve Koyu Renk Elbiselerin Seçimi:

Koyu renk, özellikle büyük beden kıyafetlerde siyah kıyafetler, elbiseler, olduğundan daha zayıf göstererek kiloları kamufle etmekte bir numaradır.

büyük beden elbise modelleri

Topuklu Ayakkabı Seçimi:

Büyük beden kombin önerileri arasına ayakkabıyı almakta da büyük fayda var. Öncelikle tercih edilmesi gereken topuklu, stiletto ayakkabılar olması gerekmektedir. Topuklu ayakkabı üzerindeki duruş şeklinden dolayı daha zayıf görüneceksiniz.

topuklu ayakkabı modelleri

büyük bedenler için ayakkabı modelleri

Vücudun En Zayıf Bölgesine Odaklan:

Burada iş size düşmekte, vücudunuza odaklanın ve orantısal olarak en zayıf bölgenizi tespit edin. İnce bir bele sahipseniz, korse ve kemer benzeri aksesuarlarla dikkati bel bölgenize çekebilirsiniz. Boyun ya da göğüs bölgeniz inceyse V yaka kıyafetlerle dikkati bu bölgelere çekerek kamufle etmek istediğiniz bölgeyi kapatmayı kolaylaştırır.

tek renk elbise modelleri

Dikey Çizgili Kıyafetler:

Eğer kiloluysanız, büyük beden kıyafet modelleri arasından dikey çizgili modellerin seçilmelidir. Yatay çizgi kıyafetlere bakarken, gözlerimizle genel görünümü, yatayına tarayacağımızdan dolayı daha kilolu göstermesi muhtemeldir. Dikey çizgili kıyafetleri boyuna tarayacağımızdan daha uzun ve ince görünecektir.

büyük beden giyim önerileri

Elma Vücut Tipi İçin:

Kollar boyun, bacak ve yüz ile ön plana çıkmak gerekir. Dikkati tamamen karın bölgesinden uzaklaştırmanız lazım. Bunun için kruvaze kesim pantolonlar, V yaka bluzlar, kruvaze siyah renk tunikler tercih ederek kombin yapabilirsiniz.

elma vücut tipi

Basen Sorununuz Varsa:

Bildiğiniz gibi basenler kalçaları olduğundan daha büyük gösterdiği için her zaman sorun oluşturmuştur. Kilolular için kıyafetler sandığımızdan daha dar bir pencere sunsa da bize, aslına bakarsak kombinleri iyi seçtiğimizde stil sahibi olmamak elde değil. Yüksek bel kısa bir şortun üzerine basic bir t-shirt,  slaş uzun hırkalar, blazer ceketler imdadımıza yetişmektedir.

büyük beden elbise modelleri

armut vücut tipi

Armut Tipi Vücut İçin:

Küçük göğüs kafesiniz, dar omuzlarınız, ince bel, geniş kalça ve dolgun bacaklarınız varsa, üst kısmı daha geniş ve alt kısmı daha ince gösterecek kombinler seçmeniz gerekmektedir. Daha düz görünümlü pantolonlar tercih ederek, gösterişli, desenli, bol üstlerle kombinlemeniz, özellikle siyah renk tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

v kesim bluz

armut vücut tipi için

 

Büyük beden kombinleri ile ilgili ayrıntılara özen göstererek çok şık ve stil sahibi olabileceğinizi unutmayın.

büyük beden kombin

kilolu bayanlar için giyim önerileri

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */