Büyük Beden Kombin Önerileri

Büyük beden giyim tercihleri nasıl olmalı, büyük beden giyimde püf noktalar, büyük beden kombin önerileri ve daha fazlası hakkında fikir sahibi olacağınız yazımızı sizler için özenle hazırladık…

Çoğu zaman sıkıntı yaratan büyük beden kıyafet modellerini bulmak biraz zor olsa da. Doğru seçim yapıldığında ve doğru kombinlerle daha şık, daha ince görünmeniz mümkün. Hatta tek parçayla bile bu farklılığı yakalayabilirsiniz.

Bayanların en çok özen gösterdiği şey dış görünümdür. Her bayan bugün ne giysem, nasıl kombin yapsam diye düşünürken, kilolu bayanların kendilerine göre kıyafet bulamamaktan yakınmaları çok normal. Yalnız günümüzde gelişen tekstil sektörünün büyümesi ve çeşitliliğini arttırmasıyla bu durum minimalize edilmiştir.

Vücut hatlarını doğru şekilde gösterecek, vücudunuzu toplayacak büyük beden modellerle kendinize güveninizi yenileyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek için şık giyinmenize hiç birşey engel olamaz.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Büyük Beden Elbiseler

Doğru kesim elbiseler kilolarınızla da şık olunabileceğini gösterir nitelikte. Elbiselerde Asimetrik kesimler, dikkati elbise modeline çektiğinden dolayı daha şık bir görünüm elde etmeniz mümkün. Ayrıca düz kesimli elbiseler bel bölgesindeki fazlalıklarınızı saklayarak size daha hoş bir görünüm sunabilir. Ve unutmamak gerekir ki, bu elbiselerinizi yüksek topuk ayakkabılarınızla kombinlemek, size daha uzun ince bir hava katacaktır.

modavemagazin modavemagazin

untitled modavemagazin

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Ceket- Yelek Kombinleri

Bayanların kombinlerinde en rahatlıkla kullandıkları, her yaş kesimine hitap eden giyim ürününden biri de ceket ve yeleklerdir. Büyük beden giyen bayanlar için de oldukça farklı modelleri bulunan bir üründür. Kıyafetlere oranla ceket modelleri daha kısıtlı kaldığı için seçimde bizi zorlasa da şıklığı konusunda gerçekten adından söz ettiryor.  Hem özel günler için tercih edildiğinde, hem gündelik giyimde oldukça rahat şekilde kombinlenerek kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.  Özellikle bel altı ceketlerin tercih edilmesi kilolu bayanlarda daha iyi bir seçim olacaktır. Ceketin bel altı boyda olması bel ve basen kilolarını kamufle etmeye yardımcı olacaktır.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Büyük Beden Alt Kıyafet Kombinleri

Kilolarınızın büyük kısmı bedenin alt kısmında toplanışsa daha sade ve düz giyinmeye özen gösterilmeli. Düz renk kumaş pantolonlar her zaman daha şık duracaktır.  Bol kesimlerden ziyade dar kesimli pantolonların daha zayıf görünmenizi sağlayacağı kesindir. Etek tercihinde ise uzun ve düz kesim etekler sizi her zaman daha ince gösterecektir. Ve bu seçimlerimizi kombinlerken üzerine giydiğimiz kıyafetin biraz daha bol ve üzerimizde salaş durması doğru bir tercih olacaktır.

Modanın takipçisi olarak tarza önem vermenin kiloyla hiçbir alakası yoktur. Siz şıklığın peşinde oldukça hangi bedende olursanız olun modaya uygun giyinerek tarzınızı istediğiniz şekilde belirleyebilir ve stilinizi özgürce oluşturabilirsiniz.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */