Dantelin Transparan Büyüsü

Her zaman olduğu gibi dantel yine bu sezon da vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Siyah ve beyaz olarak 2016 ilkbahar – yaz dönemine damgasını vuracak olan dantel, vücutları hem daha ince, hem de çok daha zarif gösteriyor. Şimdi sizin için seçtiğimiz birkaç dantel örneğine hep birlikte göz atalım..


dantel-ust-7

dantel-etek-2
dantel-etek-4dantel-ust-4 dantel-ust-5 dantel-ust-1

Dantel diyince genelde aklımıza ilk gelen şey, büyüklerimizin elinde işleyip göz nuru emeklerle örüp evlerimizin pek çok köşesinde zemin olarak kullanımıdır sanıyoruzki. Ama günümüzdeki anlamı artık çok değişti! Özellikle moda alanında sıkça kullanılan dantel, desen çeşitleri ve birbirinden farklı renk tonlarıyla kadınların ve modacıların vazgeçilmez bir parçası konumunda. Uçuşan dantel etekler, uzun ve kısa dantel tulumlar, dantel tunikler, dar dantelli etekler, kısa dantel bodyler, uzun ve kısa kollu dantel üstler, uzun dantel eteklerle bu yaz siz de modayı yakalayıp çok şık görünebilirsiniz.

dantel-ust-6
dantel-etek-6 dantel-elbise-7
dantel-elbise-3dantel-ust-3
Hemen her şeyle muhteşem bir uyum yakalayan danteli giysilerde olduğu kadar ayakkabılarda, takılarda, şapkalarda, çoraplarda, geceliklerde, iç çamaşırlarında ve çantalarda da görmek mümkün. Her türlü bluz, jean pantolonlar, etek, şort ve tişörtle uyum sağlayabilen danteller bu yaz da size hem pratik hem de çok şık bir yalınlık kazandıracak.
dantel-etek-3 dantel-elbise-2

dantel-elbise-5 dantel-elbise-4

Tarzınıza göre kombinleyebileceğiniz dantel parçalarla spor, modern veya klasik bir çizgi yaratabilirsiniz. Geceleri dışarı çıkarken, gündüzleri deniz kenarında, günlük kullanımda, iş yerinde, düğünlerde abiye veya gelinlik olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz dantel giysilerle seksi bir görünümü konforlu bir giyimle sağlayabilirsiniz. İster bol kesimli dantel parçalar içinde konforlu bir şıklık sağlayın, isterseniz vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak dar kesimlerle seksi bir hava yaratın. Her şekilde dantel bu yaz vazgeçilmezler arasında yer alacak, nasıl kullanacağınız size kalmış.

dantel-tulum-2 dantel-elbise-1 dantel-etek
Hippi gibi salaş giyinen bohem biri, masum narin bir hanımefendi veya etraftaki tüm gözleri üzerine çeken bir kadın olmak dantelle mümkün! Tek parça dar elbiseler, kot veya şort ile kombinyelebileceğiniz üst parçalar, uzun dar etekler, kısa dar etekler, tek parça bol elbiseler ve tulumlardaki büyük veya küçük dantel kesitlerle tarzınız tamamen değişebilir.

dantel-tulum-1dantel-elbise-8

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */