Deli Aşk Filmi Oyuncuları

Bu hafta vizyona 6 film birden giriyor.

Bunlardan dördü yabancı, ikisi ise yerli yapım. Yerli yapımlar arasında 10 Mart 2017 günü vizyona girecek olan “Deli Aşk” tam bir komedi filmi. İşte Deli Aşk filmi oyuncuları ve filmin konusu hakkında tüm detaylar…
 

Bu hafta vizyondaki filmler arasında en çok dikkati çeken film hiç şüphesiz ki, deli aşk. Komedi konusunda rüştünü ispatlamış, usta oyuncu kadrosu, kahkahayı garantilerken, filmin konusu ise sizi içine çekecek.

deli aşk filmi

Peki deli aşk filmi oyuncuları kimler?

Deli aşk oyuncuları arasında Cem Yılmaz ve Zafer Alagöz en çok dikkat çeken isimler. Zafer Alagöz Deli Aşk filmi için kadın kılığına girdi. Carol ismindeki bir bayanı canlandıracak olan usta oyuncu çok güldüreceğe benziyor. Cem Yılmaz Deli Aşk filmi için enteresan  psikolog Şefik Ercan oldu. Deli Aşk oyuncu kadrosu içinde Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu gibi isimler de yer alıyor.

Yapımcılığını Cem Yılmaz’ın üstlendiği film tüm sinema severler tarafından merakla beklemiyor. Deli Aşk Pelin Akil için de basamak atlayacağı yüksek kalitede bir film gibi görünüyor.

Kaçma Birader filmiyle isimlerinden söz ettiren, Emrah Kaman ve Murat Kaman kardeşler filmin senaristliğini yaptı.

Deli Aşk filmi konusu

Sırılsıklam aşık bir maraş dondurmacısının, sevdiğinin gönlünü kazanmak uğruna verdiği komik uğraşları konu alan film, sizleri kahkahaya boğacak. Deli Aşk filmi başrol oyuncusu Emrah Kaman, yapımcı büyük üstat Cem Yılmaz komediyi garantiliyor.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */