En Çok İzlenen Ünlü YouTube Kızları

Dünyanın en fazla tercih edilen video kanallarından olan YouTube üzerinde hızla yayılan ünlü olma merakı ile birlikte pek çok insan kendi çekmiş olduğu videoları yayınlamaya başladı. Bu serüven içerisinde kazanç elde etmek isteyenlerden tutunda sadece başarılı olduğunu görmek isteyen insanlara kadar pek çok kişi bulunuyor. Siz de YouTube üzerinde sık sık video izleyenlerden biriyseniz izlenmesi gereken YouTube Kızları ile mutlaka tanışın.

1. Duygu Özaslan
Ünlü YouTuber’ları takip edenler, Türk kadın YouTuber’lar arasında en ünlü YouTuber olan Duygu Özaslanı bilirler. Daha önce izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririz. Özellikle bir bayansanız, modadan, makyaja, alışveriş tavsiyesinden, saçlar hakkındaki ipuçlarına kadar pek çok ayrıntıyı onun videolarında bulabilirsiniz. Üstelik izlerken eğleneceğiniz de kesin. Duygu ozaslan

2. Meryem Can
Bu kızı YouTube üzerinde mutlaka görmüşsünüzdür. Kendisi sizler için Japonların abur cuburlarını denerken bir yandan da TV programları gibi bir hayat yaşasak neler olurdu gibi aklınıza gelebilecek ilginç konuları tek tek video haline getiriyor. Yüzlerce eğlenceli videoya imza atan bu arkadaşı izlemezseniz gerçekten üzülürsünüz.

meryem can

3. İdil Tatari
Bayanlar kadar erkeklerinde tercih ettiği ve yaşamını sürdürmek için yemek yemesi gerektiği düşünen herkesin izleyebileceği kanallardan olan İdil Tatari, harika bir yemek ustası. Tarifleri oldukça kolay ve sohbeti ile de sizleri sıkmayacak olan İdil hanımın tariflerini denerken vakit kaybı da yaşamayacaksınız. Mutlaka izleyin çok güzel tarifler ve zamandan tasarrufta ayrı güzel.

idil tatari

4. Ezgi Erikçi
Kendi kendinize neler yapabileceğinizi merak ediyor musunuz? Ezgi Erikci gerçekten akla gelemeyecek ürünlerle harika eşyalar hazırlıyor. Kısa sürede harika oda dekorasyonlarından ajanda, kılıf türü ürünlerde hazırlıyor.

ezgi erikci

5. Ezgi’nin Kanalı
Bu kanal her gün dizi izlemek isteyen ve dizilerden kopamayanların adresi olarak hizmet veriyor. Kısa sürede pek çok dizi severin hayatında büyük bir iz bırakan Ezgi’nin Kanalı filmleri, oyunları ve daha fazlasını incelemekle meşgul olan kanallardan.

ezginin kanali

6. Giyen Bayan
Modasız bir dünya düşünülemez. Bunun bilincinde olan bir kullanıcı tarafından hazırlanan Giyen Bayan kanalı gerçekten giyinirken çevresini de ihmal etmek istemeyenlerin adresi oluyor. Alışveriş rehberlerinden tutunda farklı kombinlere kadar her şeyi burada bulabilirsiniz.

giyen bayan

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */