First Lady MelaniaTrump Stili

First Lady MelaniaTrump Stili hakkında konuşmaya var mısınız? İşte güzel firs Lady’nin sade şıklığı ve size ilham verecek sade ama şık olma tüyoları…

modavemagazin

1970 Slovenya doğumlu olan geçmiş yıllara kadar dünyaca ünlü modeller arasında olan MelaniaTrump, geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni First Lady’si oldu.  45. ABD Başkanı DonalpTrump ile 2005 yılında evlenen MelaniaTrump, modellik zamanında etkisi ile DonalpTrump kadar fazlaca ilgi odağı oldu. MelaniaTrump’ın modellik yıllarından ziyade, yaptığı stilleri ile damga vuruyor. Donalp Trump’un başkanlık devrim töreninde Obama ikilisinden görevini teslim alan yeni başkan ve eşi dünya gündemine oturdu. Melania Trump, törende giymiş olduğu bebek mavisi elbisesi ve stilli ile tüm zamanların en konuşulan first ladysi oldu.

modavemagazin

MarcJacobs’tan Tom Ford’a, birçok tasarımcı MelaniaTrump’ı giydirmeyi reddederken, yeni First LadyRalphLauren imzalı bebek mavisi elbise ile törene katılmayı tercih etti. Melania, kıyafetini, aynı tonlardaki stilettoları ve zarif eldivenleri ile kombinleyerek adeta tüm dikkatleri üzerine topladı. 46 yaşındaki yeni first lady MelaniaTrump, sade bir saç modeli ve yine sade saç stili ile tarzını konuşturmayı başardı. Zarif duruşu, tebessümlü mimikleri, bebek mavisi elbisesi ile MeleniaTrump dünya magazin basınında gündemine oturdu.

modavemagazin

Büyük gün için favori tasarımcısı RalphLauren’in imzası ile seçtiği elbise ile kombin yaratan lady moda tasarımcıların da büyük beğenisini kazandı. Melania’nın mavi renk ve eldiven seçimi ise eski ABD Başkanı John F. Kennedy’nin göreve başladığı 1961’de benzer kıyafet giyen Jackie Kennedy’nin kıyafeti ve stilini yeniden gündeme getirmeye sebep oldu. MelaniaTrump’ın kıyafetinde ki detaylar, eldivenleri ve saç stili ile Jackie Kennedy izleri taşıdı. JackieKennedy’e benzer bir tasarım elbise tercih eden MelaniaTrump’un Amerikan tarihinin en popüler ve en çok sevilen First Lady’sini kendine rakip gösterdiği, onun tahtına konuçlanmaya çalıştığı kulislerde yapılan yorumlarda arasında yer aldı.

modavemagazin

Donald Trump’ın ABD başkanı seçilmesinin yankı uyandırması kadar 2005 yılında evlendiği eşinin de stili ile konuşulması dikkatlerden kaçmadı. Melaina zarif, şık, iddialı bir stil tarzı olarak kayıtlara geçti.

 

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */