Güzellik İkonları

2016 yılının damga vuran güzellik ikonları yine New York ve Paris sokaklarında sıklıkla karşılaştığımız ünlü modellerden oldu. Kırmızı halıda ki şıklıkları, günlük kombinleri, aşk hayatları ve başarıları ile yılın ikonları yine unutulmadı.

İşte güzellik ikonları ve onları ikon eden moda stilleri…

modavemagazin

Willow Smith

Willow Smith 2016 yılının rüzgar gibi geçtiği isimler arasında. Yoğun iş temposu, başarılı projeleri ile Smith adından söz ettirdi. Elbette dünya magazinlerinde yer almasına sebep yalnızca başarıları değil, kendine özgü stilinin de katkısı çok büyük. Yılın moda ikonu ödülüne layık görülen Smith, Chanel gözlüklerinin reklam yüzü olması ile tüm dikkatleri üzerine topladı.

modavemagazin

Bella Hadid

Geçtiğimiz senenin ikonlarından bir tanesi de Bella Hadid oldu. Son üç yıldır ikonlar arasında tahtını koruyan Bella Hadid aşk hayatı, tempolu iş yaşamından ziyade stili ve tarzı ile binlerce hayran kitlesine ulaştı. Özellikle saçları, kakülleri ve faux tarzı kesimi ile Hadid, yılın ikonları arasında ki yerini aldı. Cannes’te kırmızı halıda tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

modavemagazin

ZoeKravitz

Bohem tarzının temsilcileri arasında olan ZoeKravitz, her daim duruşu ile kendi hayran  kitlesini oluşturmayı başardı. Cool duruşu, zarifliği, sade şıklığının yanı sıra otantik tercihleri ile kendine münhasır bir stille dünya magazin gündeminde güzellik ikonları arasında ki yerini almayı başardı.

modavemagazin

HailyBaldwin

Şaşırtan, radikal kararlar alıp sürekli kendini yenilemeyi seven HailyBaldwin’in radikal kararlarına rağmen her yaptığı stil ile doğru vuruşlar yapması dikkatlerden kaçmıyor. Cesur makyaj teknikleri, cook ikiz topuzları ve sarımtırak saçları ile kadınların ikon olarak tercih ettiği isimlerden bir tanesi.

modavemagazin

MargotRobbie

Geçtiğimiz yıl tam da MargotRobbie yılı oldu. Özellikle Harley karakterinde rol alması kendisi üzerinde tüm dikkatleri topladı. Başarılı oyunculuğu elbette göz ardı edilmez ancak tarzı dikkatlerden kaçmıyor. Geçtiğimiz yılların en çok konuşulan isimlerinden olan Robbie, göz alıcı güzelliği ile baş döndürüyor. Seksi duruşu, mini etekleri topuklu ayakkabıları ile güzellik ikonlarına taş çıkarıyor.

Bakalım bı yılın güzellik ikonları kimler olacak, yeni başlayan 2017 yılına dair moda trendleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlasa da, 2017 güzellik ikonlarının kimler olduğunu görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */