Yaz Düğünleri İçin: İstanbul Düğün Mekanları

Düğün sezonu başladı! Pek çok kişi bu yaz düğünlerini keyifle bir şekilde yapıp mutlu bir şekilde dünya evine girmek için hazırlıklar yapıyorlar. İşte İstanbul’da zevkinize uygun şekilde düğünlerinizi yapabileceğiniz İstanbul Düğün Mekanları gruplayarak sizin için derledik.


Lüks Düğün Mekanları
Diğer sıradan düğün mekanlarının arasından sıyrılan bazı mekanlar var. Bu yerlerin fiyatları oldukça yüksek ancak fiyatları gibi kalitesi de havalarda. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir olay olan düğününüz için lüks bir mekan arayışındaysanız İstanbul’da birçok lüks düğün mekanı mevcut. Dedeman Otel, Titanic Business Kartal Hotel, Crown Plaza İstanbul – OryaPark, Elite World İstanbul Otel, Sürmeli Hotels İstanbul, Elite World Europe, Grand Cevahir Otel, Vokalist Restaurant, Sultan Sarnıç bu lüks düğün mekanlarının başında gelenler. Tarihi yapıda, doğayla baş başa ya da istediğiniz birçok farklı konsepti bulmanız mümkün.  Elite World EuropeGrand Cevahir Otel dugun Grand Cevahir Otel istanbul dedeman otel dugun Sultan Sarnic dugun Surmeli Hotel istanbul

Havuz Başı Düğün Mekanları
Bir diğer konsept de gözlere hitap eden havuz başı konsepti. Suyun ifade edilemez etkisiyle düğünlere farklı bir hava katan bu konsept, konuklar için de keyifli bir ortam oluşturuyor. İstanbul’un önde gelen havuz başı düğün mekanları: güzel manzarasıyla Cemile Sultan Korusu, boğaz manzaralı Sözbir Hotel, ormanın içinde olan Cent Sosyal Tesisleri, şık görüntüsüyle Titanic Business Kartal Hotel, Dalyan Club, İTÜ Maçka Havuzbaşı, Marma Otel İstanbul, Oba Club. İstanbul’da havuz başı düğün isteyen çiftler için başlıca mekanlar buralar.

Sozbir Hotel dugun Cemile Sultan Korusu Marma Otel istanbulTitanic Business Kartal HotelKır Bahçeleri
Çiftler; açık, geniş, ferah bir alanda da hayallerini gerçekleştirmek isteyebiliyorlar. Kır düğünleri tüm düğün katılımcıları için havadar bir ortam sunuyor. Kır düğünü mekanları, fazla konuğu olan düğün sahipleri için de kapasite açısından çok fazla sıkıntı çıkarmıyor. Kelebek Çiftliği, Meyyali, Garden Fiesta, Bambi Garden, Korupark İstanbul, Garden House, Qubbe Bahçe, Bahar Country, Ata Garden İstanbul’da sıklıkla tercih edilen kır düğün mekanları arasında.

Ata Garden dugun Bahar Country dugun Garden Fiesta dugun

????????????????????????????????????

Deniz Kenarı Mekanlar
Genel olarak insanlar denizi severler. Sıradanlıktan uzak gelir çünkü. Dalıp gider insan denizi seyrederken. En mutlu günlerini de deniz kenarında geçirmek isteyen çiftler için İstanbul’da birçok deniz kenarı düğün mekanı var. Nossa Costa, The Green Park Hotels Pendik, Ada Beach Club, Haliç Kongre Merkezi, Yeşilyurt Spor Kulübü Teras Restaurant, İstanbul Yelken Kulubü, Cemil Hoca Restaurant deniz manzaralı düğün yapılabilecek şık yerler listesinin başındaki mekanlar.

Ada Beach Club dugun Halic Kongre Merkezi dugun Cemil Hoca Restaurant dugunYesilyurt Spor Kulubu Teras Restaurantistanbul Yelken Kulubu dugun

Tekne Düğünleri
Denizin üstünde bir düğün istemeyecek çift yok denecek kadar azdır herhalde. Tekne düğünleri de maliyetli ama bir o kadar da akla kazınan düğünlerden. İstanbul’da da coğrafi konumu itibarı ile teknede düğün yapmak alternatifler arasında. Joy Tekne Düğünü, Bosphorus Tekne Düğünü, Beyaz Martı, Tekne Turunuz Organizasyon, İncisu Yatı, Bosfor, 1001 Gece Yatı İstanbul’da tekne düğünleri mekanları arasında önde gelen mekanlardan.
beyaz marti dugun1001 gece tekne dugunu Bosphorus Tekne dugunu

Bosfor dugun incisu Yati dugun

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */