Kaçıranlar için bu yıl boşanan ünlüler dosyası

Ünlülerin her halleri, kıyafetleri, yaşadıkları kısacası hayatları magazin programlarından, dedikodu kazanlarına kadar her yerde konuşulabiliyor. Televizyon karşısında gördüğümüz bu kişilerin özel hayatlarında yaşadıkları sorunlar ve eşleri, çocukları ile birlikte olan paylaşımları ise milyonlarca kişinin ilgisini çekiyor. Bu yıl boşanan ünlüler kervanında kimler var merak ediyorsanız gelin birlikte bu ünlüleri hatırlayalım…

Kısa sürede nasıl evlendiklerini düşünürken birden boşandıkları haberini aldığımız ünlüler, bizleri üzüyor olsa da, kendilerine göre nedenleri de olmuyor değil.

Ece Erken – Serkan Uçar
Karşılıklı herhangi maddi manevi bir talebin olmadan anlaşarak boşanan ünlüler arasında yer alıyor Ece Erken ve Serkan Uçar çifti. Boşanma davasını Ece Erkenin açtığı ancak boşanma sebebini bilmediğimiz çiftin Eymen adında bir oğlu var.

ece erken-serkan ucar

Naz Elmas – Emre Kıramer
Hızla evlenip boşanan ünlüler arasında Naz Elmas ve Emre Kıramer da yer alıyor. Ünlü kuaför Erdem Kıramer’in oğlu Emre Kıramerle süpriz bir şekilde evlenen ünlü oyuncu Naz Elmas’ın aileleri istemese de yine süpriz bir şekilde ayrılmışlardı.

Naz Elmas - Emre Kiramer

Ayşe Kaya – Teoman
12 yıllık arkadaslıktan sonra evlenerek 2 yıl evlilik sonunda boşanma kararı alan Teoman ve Ayşe Kaya çifti de tek celsede boşananlardan. Kızı Zeyno’nun velayetini Ayşe Kaya’ya bırakan Teoman evliliğinin temelden sarsıldığı iddiasıyla davacı olmuştu.

Teoman - Ayse Kaya

Gamze Topuz – Ümit Kantarcılar
2014 yılında hayatlarını birleştirerek bu evlilikten Naz adında bir kızları olan Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar çifti 2016 yılında boşanan ünlülerden. Boşanmalarının ardından birlikte görüntülenseler de arkadaş olduklarını ve kızları için görüştüklerini söylüyorlar.

Gamze Topuz - umit Kantarcilar

Bade İşçil – Malkoç Sualp
Kısa sürede büyük bir aşkla evlenen ve evliliklerinden bir de çocukları bulunuyordu. Bade İşçil tarafından yapılan açıklamaya göre Malkoç Sualp ile sürekli olarak geçimsizlik yaşadıkları ve bir an önce boşanmak için gün saydıkları söylenmişti ve çift geçtiğimiz günlerde boşandı.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-07-12 11:37:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Asena Erkin – Caner Erkin
Futbolcu Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin bu yıl içerisinde tek celsede boşandılar. Bir çocukları olan çiftin anlaşmalı olarak boşandığı ortaya çıktı. 5 dakika süren boşanma duruşmasına giderken Asena Erkin ve Caner Erkin’in birbirlerine gülümsedikleri ve duruşma sırasında da birbirlerine gülerek baktıkları gözlerden kaçmadı. Bu yıl boşanan ünlüler sıralamasında en dikkat çeken ve boşandıklarına inanılamayan çift oldular.

Asena Erkin - Caner Erkin

Ata Demirer – Özge Borak
Eyvah eyvah sinema filmiyle başlayan aşk nikah masasında tamamlanmıştı. Ancak çift beklenmedik bir kararla boşanacaklarını açıkladı. 2 Yıl süren evlilik 2015 yılında sonlandı.

Ata Demirer - ozge Borak

Emre Altuğ – Çağla Şikel
7 yıldız evli olan ve evliliklerinden iki oğulları olan çift şok bir karar alarak boşandı. Anlaşmaı şekilde ayrılan çift tek celsede boşandı.

Emre Altug – cagla sikel

Ali Sunal – Gökçe Bahadır
6 ay süren çiftin birliktelikleri olaylı bir şekilde sona ermişti.

Ali Sunal – Gokce Bahadir

Yeşim Salkım  – Hakan Eratik
Bu yıl boşanan ünlüler arasında anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Yeşim Salkım ile Hakan Eratik da yer alıyor.

Yesim Salkim - Hakan Eratik

Keremcem – Seda Güven
Paris’te büyük bir düğün ile evlenen Keremcem ve Seda güven çiftinin boşanma kararı herkeste şok etkisi yapmıştı.

Keremcem-Seda-Guven

Nazlı Çelik – Serdar Bilgili
Sevgililer günde evlenen çift Madrid’te dünya evine girmişti. Anlaşmalı olarak boşanan Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik’in evlilikleri tek celsede bitti.

Nazlı celik – Serdar Bilgili

Osman Sınav – Tangül Sınav
2016 yılında boşanan ünlüler sıralamasında yer alan ünlü yönetmen Osman Sınav 31 yıllık eşi olan Tangül Sınav’dan tek celsede boşandı. Dava dilekçesinde eşiyle fikri ve ruhi açıdan sorunlar yaşadıklarını söyleyen Osman Sınav 2 haftalık süre içerisinde gizlice boşandı.

Osman-Sinav-Tangul-Sinav

İkbal Gürpınar – Emre Ermiş
Olaylı bir şekilde boşanan çiftlerden olan İkbal Gürpınar ve Emre Ermiş çifti aralarındaki şiddetli geçimsizlik nedeniyle bu yıl boşandılar. Aralarındaki 600 bin liralık tazminat davası ve İkbal Gürpınar’ın eşi Emre Ermiş’e şiddet uyguladığı yönündeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu yıl boşanan ünlüler kervanında en sorunlu şekilde boşanan ünlü çift oldular.

ikbal-Gurpinar-Emre-Ermis

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */