Kendinize Ait Özel Parçalar Oluşturmak İçin İpuçları

Devir farklılık devri. Çağımızın en çok tutulan trendlerinden biri olan farklılık her koşulda kendinden söz ettiriyor. Çoğu zaman farklı düşünmek, farklı giyinmek, farklı olmak sizi ikon yapmaya yetebiliyor.

zincirli kıyafet

İşte farklı olabilmek ve kendinize ait özel parçalar oluşturmak için biz de sizlere ufak ipuçları vereceğiz. Başkalarıyla pişti olmak sizin de en nefret ettiğiniz durumsa ve korkulu rüyalarınızdan ise, bu önerileri mutlaka deneyin. Hadi başlayalım.

çengelli iğne

  1. Sadece kendinize ait, özgün çantalar oluşturmanın en güzel yolu, sallanan minik çanta aksesuarları yapmak. Keçeden, boncuktan, zincirlerden hatta iplerden bile sizi ve tarzınızı anlatan aksesuarlar oluşturabilirsiniz.kot işleme
  2. Kıyafetlerinizi sil baştan oluşturun. Sıradan kıyafetlere kendinizden izler kondurmak, farklı ve özgün olmak için harika bir yöntem. Tişörtünüze simden desenler yapmak, pantolonunuza yeni ve fazladan cepler dikmek, eteğinize zincirlerle hareket katmak yepyeni stiller oluşturmak için favoriniz olmaya aday.
  3. farklı ayakkabı modelikot boncuk işleme
  4. Ayakkabılarınızı boncuklarla süsleyin. Emek verilmiş bir eşya, satın alınmış bin eşyadan daha kıymetlidir. Öyleyse, sahip olduğunuz eşyalara kendinizden izler bırakın. Ayakkabılarınız boncukla, simle, oje ile süslemek cezbedici bir fikir olabilir.oje ile ayakkabı deseni
  5. Zincirlerin büyülü dünyasını keşfedin. Zincirler, sadece takı olarak gördüğünüz bir obje ise, bunu unutmanın vakti gelmiş demektir. Pekala farklı boyutlardaki zincirler, hem bir çanta askısı, hem kemer, hem de eşi bulunmaz bir aksesuar olabilir.çanta aksesuarları
  6. Kitaplarınız hayal dünyanızı anlatsın. Kitaplarınız, kalemleriniz ya da cüzdan gibi mini boyutlardaki eşyalarınız için özel aksesuarlar oluşturmayı düşünün. Kitaplar için keçeden ayraçlar, kalemler için sallanan tüylü arkalıklar, cüzdanlarınız için sallanan sevimli aksesuarlar yapabilirsiniz.

şapka işleme

Kendinizi ve hayalinizi anlatmanın en güzel yolu sahip olduklarınıza size özgü ayrıntılar yerleştirmektir. Kendinize ait özel parçalar oluşturmak için, ilk bakışta dahi sizi ifade edebilecek kadar güçlü bu minik aksesuarları ve renklerin dilini asla küçümsemeyin.

kottan küpe

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */