Naturel ve Romantik Kumsal Düğünleri

Davetliler açısından da düğün sahipleri açısından da harika mekânlar olan kumsalların farklı konseptlerde hazırlanmış halleri de evlenecekleri kendinden geçirmeye devam ediyor. Doğallığı ile göz kamaştıran ve dinginliğe ile insana huzur veren denizlere karşı güzel bir düğün planlıyorsanız kumsal düğünleri içerisinden beğendiğiniz bir temayı uygulayabilir ve düğününüzü görsel bir şölen haline getirebilirsiniz.

İlk Adımlarınızı Kumsalda Atın!
Evliliğe atacağınız ilk adımları kumsalda atarken bunu simgeleyen ufak çekimler yapabilirsiniz. Evliliğinize şahit olmasını istediğiniz kumlara elleriniz yerine el izlerinizi koyabilirsiniz.

yaz dugunleri

Çiçekler Olmadan Olmaz!
Nikahın kıyılacağı alan için hazırlanan konseptlerin vazgeçilmezi elbette ki çiçekler. Kumsallarda pastel tonlara sahip olan birbirinden güzel çiçekler seçebilirsiniz. Özellikle ağaç dalları, çiçekler ve ışıklandırmalar ile oldukça romantik olacaktır.

kumsal dugunu kumsal-dugunu

Beyaz Konsept Kaçmaz!
Düğünler sadeliğin göstergesi olan beyazlarla ayrı bir güzel. Kumsallarda gelin ve damadın duracağı alanları bembeyaz çiçeklerle hazırlanmış bir şekilde hazırlamak ise daha büyüleyici bir görüntü sunacak. Işıklandırmada ise büyük beyaz mumlar romantizmi yansıtacaktır.

deniz kenarinda dugun kumsal dugunleri

Tüllerle Bezeli Kumsallar!
Kumsal düğünleri için kullanılacak detaylardan biri de tüller. Davetlilerin sandalyeleri ve hazırlanacak gelin damat çadırı tüllerle ve çiçeklerle bezeli bir şekilde hazırlandığında harika görünüyor.

yaz-dugunleri yaz-dugunu

İlginç Düğün Çadırları!
Kumsallarda genellikle tercih edilen alanlardan olan gelin damat çadırları, birbirinden farklı konseptlerde hazırlandığı gibi alışık olmadığımız şekillerde de hazırlanabiliyor. Sizde farklı bir konsept ile ve birkaç ürün ile göz kamaştırıcı alanlar hazırlayabilirsiniz.

kumsalda dugun

Mumlar İle Aşkın Romantizmini Yakalayın!
Kumsalların vazgeçilmezleri arasında bulunan mumlar olmadan gerçekten olmuyor. Akşamın karanlığı çöktüğünde denizi ve kumsalı en güzel gösteren detaylardan olan mumları beyaz ve büyük olanlardan seçebilir ve geniş çadırlar kurabilirsiniz.

yaz dugunleri

Deniz Pozları Bir Başkadır!
Kumsal düğünü yapanların en büyük avantajlarından olan geniş fotoğraf alanları gerçekten gelin ve damatlar için unutulmaz alanlar haline geliyor. İlginç pozlar verebileceğiniz gibi denizler kadar saf bir mutluluğunda pozunu verebilirsiniz.

yaz dugunu

Kumsal Düğünü Trendleri
Kumsal düğünleri için birbirinden farlı konseptler deneniyor ancak bunlardan en fazla tercih edileni romantik, çağdaş, glamour, modern, tropikal ve Hint esintili tasarımlar oluyor. Sizde bunlardan birini seçerek harika bir kumsal düğünü yapabilirsiniz.

kumsal dugunlerikumsalda yaz dugunu

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */