Magazin Dünyasında Son Gelişmeler

Son dönemlere damgasını vuran ünlüler, magazincilerin markajından kaçamıyor. Sevgilileri, devre mülkleri, yemek kaçamakları, evlilik haberleri, filmleri, galalarıyla objektiflere yansıyan görüntüleri merak konusu oldu.

İşte meraklarınızı giderecek, sansasyonel bilgilerle magazin dünyasında son gelişmeler…

2701508 ruzgar-erkoclar-evlendi-mi-2715521

Üç yıl önce cinsiyet değiştirmesiyle gündeme damgasını vuran Rüzgar Erkoçlar uzun süre magazin basınında yer aldı. Tüm değişimini adım adım takip eden medya bizleri bu olaya tanık etti. Sonucunda da inanılmaz değişimiyle herkesi şaşırtmayı başardı. Tuğba Beyazoğlu ile birliktelik yaşayan Rüzgar Erkoçlar paylaşımda bulunduğu fotoğraflarıyla seviyeli bir birliktelikleri olduğunu herkese yansıtıyor. Rüzgar Erkoçlar’ ın, Instagram’da sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile fotoğrafını “Benim canım eşim, hayat yoldaşım iyi ki varsın” notunu paylaşmasıyla gözleri üzerine çevirdi.Bir süre önce Beyazoğlu’na evlilik teklifi eden Erkoçlar’ın “Canım eşim, hayat yoldaşım” notu “Acaba evlendiler mi?” sorusunu gündeme getirdi.

arda-turan-londra-dan-ev-aldigi-haberlerine-9296557_5242_o

La Liga ekiplerinden FC Barcelona ve Türkiye Milli Takımında forma giyen Arda Turan’ın her gün yeni bir magazin haberi İspanya’dan Türkiye rüzgar gibi esmekte. Şimdi akıllarda, Arda Turan Londra’ dan ev mi aldı?,   Arda Turan Londra’ dan ev alınca Chelsea’ye transfer mi  olacak?  gibi dedikoduların yayılmasıyla, Arda magazin basınına minik bir gönderme yaptı. Tatil amaçlı yurda dönen Arda Turan; “Günlerdir yaptığım yatırımlarla ilgili olarak çıkan haberler rahatsızlık verici durumdadır. İnsanların bilinçli bir şekilde gözüne sokulmaktadır.” diyerek, ev aldığını doğruladı, “Chelsea’ye transfer oluyor” iddialarını yalanladı. Aldığı evi ise ilerisi için bir yatırım olarak değerlendirdi.

kenan-ve-sinem-abd-de-gundem-2715557 sinem-kobal-a-romantik-surpriz-2710537

Türkiye’ nin gözde ünlülerinden Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal yabancı basınını da peşine taktı. Arda Turan ile olan birlikteliğinden sonra fanlarını şaşırtarak,  Kenan İmirzalıoğlu evlenen Kobal eşiyle Güney Amerika’dan sonra Miami’de magazin oltasına takıldı. Hollywood ünlülerini adım adım takip eden uluslararası bir magazin ajansı ünlü çifti bir yat limanında yer alan restoranda, yemek sırasında uzun süre sohbet ettiği sırada objektiflerine aldı.

ingiltere-dusesi-bilardo-oynayarak-herkesi-9295560_9642_m

Dünya basınında sürekli gündemde olan İngiliz Kraliyet ailesinin hoş ve zarif Cambridge düşesi, Prensi William’ın eşi KateMiddleton bu sefer sıra dışı bir görüntüyle  herkesi şaşırttı. İnstagram’ da Kate Middleton’un bilardo oynadığı görüntüler paylaşım buldu. Görüntüleri görenlerin beğeni yağmuruna tuttuğu bu fotoğraflar, halkın içine karışan Cambridge düşesine hayranlık uyandırdı.

caner erkin

Asena Atalay’ın Caner Erkin ile olan sürtüşmesi gündemden düşeceğe benzemiyor. Caner Erkin’ in bir yıl önce boşandığı eşi modacı Asena Atalay’dan Erkin’ e icra üstüne icra davaları yağıyor. Atalay, Caner’in yoksulluk nafakasını ödemediğini ileri sürerek Şükran Ovalı ile nikâhından3 gün sonra 120 bin liralık icra takibi başlattı. Erkin ise istenen tutarı fazlasıyla ödediği gerekçesiyle iptal davası açtı. Yetinmeyip, oğlunun masraflarının 50 bin TL olduğunu iddia eden Atalay, yıllık 600 bin tedbir nafakası istemiş. Boşandıktan sonra “Dostluğumuz ömür boyu devem edecek” diyen Caner Erkin’in, öyle görünüyor ki bu dostluğu uzun sürmeyecek.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */