Mevsime Göre Düğün Fotografları

Mevsime Göre Gelin Damat Fotoğrafları

Yağmur damlalarının altında ya da kara kışın ortasında evlenmeyi mi planlıyorsunuz? Yaz mevsiminin yakıcı güzelliğini düğününüzle taçlandırmayı mı düşünüyorsunuz? Baharın ya da sonbaharın güzelliğini düğün fotoğraflarınıza da yansıtmak ister misiniz? Mevsime özel gelin damat fotoğrafları ile sizde düğün anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Mevsimlerin olumsuz şartlarından korkmak yerine nasıl pozlar verebildiğinizi görünce her yerde ve her zaman aşkı yaşamanın mümkün olduğunu da görebileceksiniz.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Her Ortamda Öpücüğünüz Değişmeyecek!

Düğün fotoğraflarının en aşk kokulu pozu gelin ve damadın öpüşürken verdikleri pozlardır. Bu pozlar saf bir aşkı temsil ettiği için hiçbir yerde farklı durmayacak ve her ortamı aşk dolduracaktır. İster yaz olsun ister kış olsun sizde bu tür bir poz ile ortamın havasını aşk haline getirebilirsiniz.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Bakışlarınız Ortamı Değiştirsin!

Düğün fotoğrafları hazırlanırken mevsim şartlarını ortadan kaldıracak bir diğer poz ise gelin ve damadın birbirlerine olan anlamlı bakışları oluyor. Düğününüz hangi mevsimde olursa olsun eşinize sarılmayı ve ona sevgi dolu bakmayı ihmal etmeyin…

Sonbahar Yaprakları ve Güneşin Aşkı!

Eğer sonbaharda dünya evine girecek çiftlerdenseniz ağaçlardan dökülen yaprakların seline sizde kapılabilirsiniz. Yaprakların daha güzel görünmesini sağlayan güneş ise aşkınıza sonbaharın sıcaklığını katacak kadar etkili.modavemagazin

Karlar Prensi ve Prensesi Siz Olabilirsiniz!

Karlar içerisinde bembeyaz pozlar vermek isteyenlerin tercihi olan kış mevsimi, poz vermek için en ideal mevsim. Aşkınızı kar tanelerinin altında ölümsüzleştirebileceğiniz gibi bembeyaz karların içinde oldukça sıcak pozlarda verebilirsiniz.

modavemagazin modavemagazin

Yağmur Damlaları Kadar Saf Aşklara!

Yağmur yağdığında poz vermek oldukça zordur. Çünkü her yer ıslaktır ve gelin damat fotoğrafları için ortam uygun değildir. Ancak dış mekan çekimlerinde yağmurun altında şemsiyenizle vereceğiniz pozları unutmayacaksınız. Ayrıca yerdeki su birikintilerine yansıyan pozlarınızı çekmenizde ayrı bir hatıra olacak.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Yaz Düğünleri Bir Başka Güzel Olur!

Düğün sayısının en fazla olduğu mevsim olan yaz mevsimi gerçekten sıcak olması ve her yerin yemyeşil bir hal alması ile çiftlerin beğenisini topluyor. Özellikle güneş batımında, kumsallarda, yeşil çimler üzerinde verilen pozlar sıcacık bir hava yayıyor.

modavemagazin modavemagazin

 

Gözlerinizi kamaştıracak, içinizi ısıtacak, hayallerinizi depreştirecek daha fazla mükemmel düğün fotoğrafına ne dersiniz?

 

 

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */