Milano Moda Haftası Ve Geriye Kalanlar

Milano moda haftası 22 Şubat Çarşamba günü başladı ve 28 Şubat Salı günü tamamlanması bekleniyor. Milano moda haftasının son günlerinde sizler için defileleri, sokak stilini, çarpıcı detayları, Milano moda haftası ve geriye kalanları derledik.

Volanların Gücü Adına

Milano moda haftası 2017 2018 sonbahar kış defilelerinde gördük ki, önümüzdeki sezon volanlar hemen her yerde önümüze çıkacak. Etekler, gömlekler, elbiseler….

moschino-milano- milano moda

marni-milano-volan

Kırmızı Ve Sarı

Yeni sezon trend renkleri de belli olmaya başladı. Başı çeken renkler kırmızı ve sarı olsa da bunu yeşilin bin bir tonu takip edecek gibi görünüyor. Daha canlı, daha hareketli, daha dinamik bir yıl için daha çok kırmızı ve sarıya ihtiyacımız var.

 

kırmızı moda kırmızı ve sarı sarı milano kırmızı deri modavemagazin

Eskilere Dönüş

Yeni sezonda tam anlamıyla bir eskilere dönüş furyası var. Hem giyim, hem de makyaj modasında eskiler hakim. 90’lı yıllardan esintileri hissettiğimiz Milano moda haftasındaki parçaları biz çok sevdik. Sizin de seveceğinize inanıyoruz. Gucci markası 2017 2018 sonbaha kış tasarımları, 90’ları anımsamak ve eskilere dönüş için güzel bir tercih olabilir.

milano ayakkabı modası ayakkabı modası gucci ayakkabı gucci milano gucci moda ve magazin gucci milano 2017

Desenler Her Yerde

Milano 2017 2018 sonbahar Kış defilesi bize gösterdi ki desenlerin kullanım alanları çok geniş. Yeni sezonda en büyük trendlerden biri de desenler olacak. Asimetrik tarzda, cool tarzda, fenimen tarzda, maskülen tarzda yeni baştan yazılan desenler artık her tarza  hitap edebilecek. Etro 2017 2018 sonbahar kış parçaları, desenlerin dünyasından göz kırpıyor.

gucci moda ve magazin gucci sonbahar kış gucci milano

etro moda ve magazin

Kürkler İçinizi Isıtacak

Milano moda haftası 2017 2018 sonbahar kış tasarımlarında kürklere bol bol rastladık. Pek çok ünlü markanın kreasyonuna aldığı kürkler ile oldukça egzotik ve hoş tasarımlara imza atılmış. Özellikle omuzlara atılan panço tarzı mini kürklerin yanı sıra diz kapağına kadar uzanan büyük etkileyici ve ağırlığını tüm ihtişamıyla ortaya koyan tasarımlar da vardı.

milano moda haftası moda ve magazin kürk milano moda haftaları milano

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */