Moda Severlerin Mutlaka Gitmesi Gereken 2017 Moda Sergileri

Moda severler sizler için çok beğeneceğiniz düşündüğümüz harika bir yazı hazırladık. 2017 moda sergileri ile ilgili entellektüel bilgilerinizi artıracağınız yazımızda, modaya farklı bir açıdan bakmanın mutluluğunu da yaşayacaksınız.

Balenciaga, L’œuvre au Noir

8 Mart 2017’de açılan sergi sizleri farklı bir dünyaya sürükleyecek. L’œuvre au Noir sergisindeCristobal Balenciaga’nın siyah ile oluşturduğu tutkulu tasarımları bulabilecek, siyahın asaletine bir kez daha inanacaksınız.

balencia

2017 moda sergisi

Undressed: A Brief History of Underwear

İç giyimin tarihini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seren Londra’daki A Brief History of Underwear segisi, moda severlerin mutlaka gitmesi gereken 207 moda sergiler arasında. 18. yy.’a ait özel tasarım iç giyim korselerinden tutunda çağdaş iç giyim modellerini de bulabileceğiniz sergiyi çok beğeneceksiniz.

moda sergileri

House Style: Five Centuries of Fashion at Chatsworth

25 Mart 2017 tarihinde açılacak olan sergide, Ünlü Devonshire Düşesleri’nin günlük yaşamda giydikleri kıyafetlerin yer alıyor. Saray kıyafetleri ve saray kıyafet tercihlerini net biçimde ortaya konacağı sergiye rekor ziyaretçi bekleniyor. Bunu bir diğer sebebi ise serginin gerçekleşeceği yer olan Chatsworth Sarayı’nın halkın ziyaretine çok nadir sayıda açılıyor olması.

sarayda sergi

Iris van Herpen: Transforming Fashion

Transforming Fashion’un bu yılın modası olan ve çok konuşulan Haute Cautere modası net bir şekilde yansıtılacağı bir sergi olacağını söylemek mümkün. Ünlü tasarımcılar arasında yer alan Iris Van Herpen’in 7 yıllık haute cautere kariyerine ait bilgi birikimini konuşturduğu sergi, Carnegie Museum of Art’ta 1 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak.

haute cautere

The House of Dior: 70 Years of Haute Couture

The House of Dior: 70 Years of Haute Couture sergisi, markanın 70. yılı anısına düzenleniyor. 2017 Kasım ayına kadar ziyaretçilere açık olan sergi, Melbourne, Avustralya’daki National Gallery’de açılacak. 1947 ile 2017 yılları arasından 140 farklı tasarımı görebileceğiniz sergi, moda birikiminizi artıracak.

moda sergileri 2017

Mariano Fortuny

İşte meraklıları için ufkunuzu değiştirecek bir sergi daha. Ünlü tasarımcı ve bu alanda icatlar yapan bir mucit olan Fortuny’e adanan bir sergi olan Mariano Fourtny sergisi, Paris Palais Galliera’da açılacak. 2017 Sonbahar aylarında açılacak olan sergide Fourtny’nin halen kopyalanamayan ve nasıl yapıldığı bilinmeyen plise tekniği ile üretilen kumaşlardan yaptığı muhteşem tasarımları da sergilenecek.

Fourtny plise tekniği

Resimler Alıntıdır.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */