Modanın Cool Yüzü: Cara Taylor

 

İnstagram Keşfi İle Hayalleri De Hayatı Da Bir Anda Değişti. Genç Ve Güzel Model Cara Taylor Kimdir ? Gelin Birlikte Tanıyalım.

 modavemagazin

Son zamanlarda moda dünyasında her geçen gün yükselen Cara Taylor İnstagram aracılığı ile keşfedildi. Ve bu sayede yıldızı parlayarak çok kısa bir süre içerisinde moda dünyasının kalbini fethetti. Cara Taylor, yüz hatlarının eksantrik ve yüz ifadesinin de karakteristik bir yapıya sahip olması özelliği sayesinde akıllarda yer edindi.

Cara Taylor’ın İnstagram’ına baktığınızda moda dünyasında kariyeri açısından attığı adımları görmeniz mümkün. Öyle ki moda dünyasına atıldığı ve ondan önceki hayatını birbirine karıştırmak neredeyse imkansız. Öncesi ve sonrası olarak ayrılmış bir durumdalar.

modavemagazin

Cara bu ani yükselişini geçmişinde yaptığı sporlara da borçludur diyebiliriz.Gençlik hayali olimpiyatlara katılmak olan Taylor, çok güzel dans etmesinin yanı sıra basketbol ve voleybol oynama konusunda da aynı başarıyı sergilemektedir.

Yıldızı parlayan genç model röportajları esnasında bedenin içine sığmasını spora bağladığını belirtmiştir. Güven duygusunun da spor sayesinde oluştuğunun altını çizmiştir.

modavemagazin

Taylor’ın görüşüne göre modellik yapmanın en güzel yönü yeni yerler gezip keşfetmek ve birbirinden oldukça farklı insanlar tanıyıp,yeni bilgiler edinmektir. Alabamalı model podyumda kendisini okulun en popüler kızı gibi hissediyor ve herkesin ilgisini çekmeyi oldukça seviyor.

modavemagazin

Cara Taylor, Alexander Wang ilkbahar/Yaz 2017 şovu sayesinde topuklu ayakkabılar ile nasıl yürüneceği konusunda bilgi sahibi olmuş. Cara, bu konu ile alakalı olarak kendisini tamamen müziğin ritmine ve akışına teslim ettiğini söylüyor.

modavemagazin

Cara Taylor’ın  iyi olduğu konular, moda ile de sınırlı değil . Oldukça kısa bir süre içerisinde güzellik dünyasının da kapılarını aralamış ve çekim alanına girmeyi başarmıştır. Güzellik konusunda en çok da cesur tavırları ile ön planda olmuştur.

modavemagazin

Güzel model ilk kez Alexander Wang’ın şovu nedeni ile platin ordusuna dahil olmuş ve uzun sütlü kahve renge sahip saçlarını gözden çıkarıp değişime imza atmıştır.Sonrasında ise başarılı model Prada şovuna dahil olmuş ve buradaki radikal 20’ler kesimi sayesinde modanın cool yüzü olmayı başarmıştır.

modavemagazin

Genç model bu kariyerinden önce ki süreç boyunca saçlarına hiçbir şekilde dokunmamıştır. Fakat defile arkası ve moda çekimleri sırasında kendisini deneysel güzellik adına bu yolda tamamen teslim etmiştir. Tabi doğal olarak bu ani yükseliş ve başarı karşısında, genç ve güzel model hâlâ bir şaşkınlık içerisinde.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */