Pijama Partileri İçin Harika Öneriler

Bir Amerika klasiği olan pijama partileri eğlence tarzı ile artık ülkemizde de sık sık uygulanır oldu. Arkadaş guruplarının özellikle soğuk kış günlerinde daha çok tercih ettiği bu eğlenceler çoğu zaman sabahlamanın keyifli mahmurluğu ile son bulur.

İşte sizler için derlediğimiz pijama partisi için harika öneriler…

Daha çok kız çocuklarının tercih ettiği bir eğlence tarzı olarak bilinen pijama partileri ünlü yıldızların el atmasıyla yetişkin gurubuna sıçrama yaptı. Artık pijama partileri için organizasyon dahi tutulur oldu. Ünlülerin profesyonel yardım alarak düzenlediği bu partiler için oldukça yüklü meblağlar ödediğini biliyoruz. Ancak bu işi her zaman maddiyata dayatmamak gerektiğini de düşündük ve arkadaşlarınız ile eğlenceli bir pijama partisi geçirmenizi sağlayacak birkaç ipucu hazırladık.

modavemgazin

Hazırladığımız bu ipuçları ile yakın dostlarınızın ve arkadaşlarınızın unutamayacağı düşük maliyetli güzel bir pijama partiniz olabilir. Unutmayın iyi düşünülmüş ve tertiplenmiş, ayrıntılar ve zevkli tercihler ile bezenmiş bir pijama partisi zor değil.

İlk olarak eğlencenizin türüne ve arkadaş topluluğunuzun zevklerine göre müzikler seçmeli ve iyi bir ses sistemi ile bunu desteklemelisiniz. Komik bir parti hedefliyorsanız zevklerinizin tam tersi tarzları da ufak kostümlerle destekleyerek küçük skeçler hazırlayabilirsiniz. İyi bir film de en az iyi bir müzik arşivi kadar önemlidir.

modavemagazin

Geceye erken bir giriş yapmayı planladıysanız iyi bir akşam yemeği de dostlarınızın beğenisini toplamanızı sağlayacaktır. Yine de akşam yemeğinizin dostlarınızı rahatsız etmeyecek hafiflikte olmasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Bunun yanında hazırlayacağınız basit atıştırmalıklar da bu partilerin olmazsa olmazları arasındadır. Cips, kanepe, patlamış mısır bunlar arasında en popülerleridir.

modavemagazin

Gelelim uyunacak alana, bu alan evin hangi bölümü olursa olsun önce ferah bir görüntü için fazlalıkları ve kalabalığa neden olan tüm ayrıntıları ortadan kaldırmalısınız. Ortamın ısısını sağlayan sistem yeterli gelmiyorsa mutlaka partiden önce yardımcı bir sistem hazırlamalısınız. Rahat yer minderleri, battaniye, kırlent ve fazladan yastıklar dostlarınızın konforu için son derece önemlidir.

modavemagazin

Şimdi birde misafir olarak katıldığınızı var sayarak sizi partiye hazırlayalım:

En önemlisi tarzınızı yansıttığınız bir pijama ve yardımcı öğe olarak hırka ya da sabahlık desteği almalısınız yanınıza. Pijamanız takım olmak zorunda değil ancak kesinlikle sizi yansıtmalı. Bunun yanında bu partilerin olmazsa olmazı uyku maskeleri, son derece eğlenceli ya da şık olanları mevcut piyasada. Diş fırçanızı ve üşümeye karşı kalın çoraplarınızı yanınıza almayı sakın unutmayın. Yerinizi yadırgayıp erken uyanma kâbusuna karşın sıkılmamak için yanınıza dergi ya da kitap almayı da ihmal etmeyin. Son olarak sıkıntı ve stresi ev sahibinin kapısında bırakıp eğlenmenize bakın. İyi eğlenceler.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */