Selena Gomez The Weeknd İlişkisi

2017’nin ilk aşkı olan Selena Gomez The Weeknd aşkı yıl başında damga gibi vurdu. Hem dünya basınında hem de ülkemizde büyük yankı uyandıran yılın ilk aşkı dünya magazin basının gündemini oluşturdu.

2017 yılının ilk günlerinde SelenaGomez ve TheWeeknd fotoğrafları dünya magazin basınında adeta şok etkisi yarattı. SelenaGomez ile aşk hayatına girdiği fotoğrafların kanıtının birkaç gün öncesindeVictoria’sSecret podyumunda Bella Hadid’e tutkuyla bakarken görüntülenmişti. TheWeeknd, hangi ara SelenaGomez ile tutkulu bir aşk yaşamaya başladıkları basına yansıdı.

modavemagazin

SelenaGomez’in, sonunda JustinBieber ile ayrılık acısını fiilen unutabildiğini gösteren bu fotoğraflar Bella Hadid hayranlarını kızdırırken, GigiHadid’in bu ani yakınlaşmaya nasıl tepki  vereceği merak konusu. Bildiğimiz üzere SelenaGomez ve GigiHadid bilindiği üzere yakın arkadaş. Bu yüzden Hadid’in göstereceği bekleniyor.

 

Santa Monica’da sarmaş dolaş romantik bir aşk yemeği yiyen aşk ikilisi Hollywood sokaklarına aşklarını sığdıramadı. Gomez ve TheWeekndilişkisinin seyri için herkesin gözleri çiftin üzerinde. Görünen o ki yakın bir zamanda sular iyice bulanacak. Bu arada Bella Hadid bu haberi görür görmez SelenaGomezi Instagram’dan takip etmeyi bırakmış.

2017’nin şok yaratan çiftine ve basına sızan aşk görüntülerinden sonra  ‘Nasıl oluyor da bu TheWeeknd, Bella Hadid’in ardından SelenaGomez’le beraber olabiliyor?’  dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak bu üçgen basında oldukça merak konusu. Birlikte basına yayılan görüntülerden sonra Hadid cephesinde neler olacağı bekleniyor.

modavemagazin

İkilinin aşklarının yansımasından sonra ilerleyen dönemlerde iş yoğunluklarından, özel hayatlarında neler yaşanacağı hayranları tarafından merak  konusu. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran yılın  aşkının hayranları tarafından da oldukça ilgi gördüğü görülüyor. Özellikle çiftin romantik görüntülerinin medyada yer almasından sonra fotoğraflara büyük beğeni ve binlerce yorum yağdı.

 

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */