Son Günlerde En Çok Konuşulan Magazin Haberleri

Paparazzi dedikoduları, kim nerede,  kiminle ne yapmış, evlenen, boşanan var mı, spn günlerde en çok konuşulan magazin haberleri neler?

Hayatın stresinden sıyrılıp okuduğumuz magazin haberleriyle, gülmek, şaşırmak, vay be bu da böyle miymiş deyip, her insanın farklı dünyasındaki maceraya göz atarak bir terapi yapalım. Günlük yaşantımızın rutininden çıkıp, kültür sanat ve televizyon dünyasında biraz gezinerek bir nebze olsun hayat stresinden ve dertlerinden kurtulmak hepimize iyi gelecek.

irem derici

İrem Derici’nin Kaybolan Kiloları

Yıllardır balık etli vücut şekli ile gözümüzde tatlı bir imaj çizen İrem Derici, son döneme ince ve fit görüntüsüyle damgasını vurdu. Fazla kilo vermesi yakınlarını ve sevdiklerini korkutmuşa benziyor ki, Mustafa Ceceli: “İrem’in sağlığından endişe ediyorum, İrem benim kardeşim ne yapsa başım üstüne ama ben bir 4-5 kilo almasını istiyorum açıkçası, yeter yani.” açıklamasında bulunmuş.

kerimcan durmaz

Ah Kerimcan Vah Kerimcan

Dj ve internet fenomenliği sayesinde son zamanlarda sık sık haberlerini okuduğumuz Kerimcan Durmaz İnstagramhikâye bölümünden duygusal şarkıların çaldığı videolar paylaşmaya başlamış. Sonunda bu duygusal halini aldatılmasıyla açıklayan Keremcan:  “Şu hayatta ben bile aldatılıyorsam, Allah bu karaktersiz insanların belasını versin.” Diyerek bela okudu. Ekranlarda sürekli neşeli yüzünü gördüğümüz Kerimcan’ı da üzmüşler arkadaşlar.

evlilik programları

Ev Hanımlarının Vazgeçilmezi Evlilik Programları

Uzun süredir bu konu hakkında bir çözüm beklesek de, çalışmalar yapıldığına dair duyumlar alıyoruz. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, evlilik programlarının tamamen yayından kaldırılmasıyla ilgili sona gelindiğini açıkladı. Reytingleri ne kadar tavana fırlatsa da, vazgeçemeyen takipçileri olsa da,  örfümüze, geleneğimize, inançlarımıza, aile yapılarımıza uymayan bu programlar toplum yapımızı etkilemektedir. Evlilik müessesesinin kutsiyetine son derece zarar veren bu programların kaldırılması için geç bile kalındı. Cimer ve Bimer üzerinden oldukça yoğun şikâyet alındığını belirten Numan Kurtulmuş, ilerleyen günlerde bir Kanun Hükmünde Kararname ile gündeme getirebiliriz açıklaması yapmış. İnsanların bu konudaki hassasiyetlerini daha fazla şikâyetle dile getirmelerini temenni ediyoruz.

hacı sabancı özge ulusoy

Özge Ulusoy Bir Sabancı Olabilecek mi?

Hacı Sabancıoğlu, bir süredir beraber olduğu  Özge Ulusoy’ a  2016 yılında evlilik teklif etmesiyle gündeme gelmişti. Yalnız HacıSabancıoğlu’ nun annesi Arzu Hanımın bu evliliğe pek sıcak bakmadığını magazinden duymuştuk. Öyle görünüyor ki instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlara karşılıklı beğeni yapan Arzu Sabancı ile Özge Ulusoy’ un yıllardır aralarında esen soğuk rüzgârlar dindi.  Müstakbel gelin-kaynana barış çubuklarını yaktı! Bugüne kadar oğlunun sevgilisiyle aynı davete dahi katılmamaya özen gösteren Arzu Hanım, oğlunun 5 yıldır aşk yaşadığı Ulusoya’aveto üstüne veto verse de sonunda pes etmişe benziyor.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */