Survivor 2017 Yarışmacıları Kimler?

2017 yılına bomba gibi hazırlanan Acun Ilıcalı açılışı  Survivor 2017 yarışması ile yapmayı planlıyor. 21 Ocak ta başlayacağı duyurulan yarışma şimdiden hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 1992 İngiliz yapımı bu yarışma ülkemizde de oldukça büyük bir yankı uyandırdı ve yüksek izlenme oranları ile birçok fenomen diziyi dahil piyasadan kaldırdı.

Ekranların en çok beğenilen, izlenen ve ses getiren bu aksiyon yarışması bu yıl da büyük ses getireceğe benziyor. Yarışmacıların medeniyetten ve ailelerinden uzak bir adada yarışma süresince açlıkla, doğal koşullarla ve zorlu yarışmalarla sınandığı bu yarışmaya katılmak ciddi manada cesaret gerektiriyor. Buna rağmen Acun Ilıcalının düzenlediği yarışmaya katılmak isteyen ünlü sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Magazin haberlerine göre yarışmaya katılmak için acun Ilıcalıya teklif götüren ünlüler dahi var imiş.

modavemagazin

Acun Ilıcalı kendine has tavrı ve tarzı ile yarışmacılarını kendi belirlerken, teklif götürdüğü birçok ünlüden de olumlu yanıt alıyor. Bununla birlikte 2017 Survivor da sürpriz isimler olacağını sık sık dile getiren ünlü yapımcı, şimdiden merakları yarışma üzerinde toplamayı başardı. Herkes gibi bizde 2017 survivor kadrosunu çok merak ediyoruz. Acun Ilıcalının sosyal medya hesabından yaptığı duyurulara ve çıkan haberlere göre yarışmaya az bir zaman kala isimlerin bir kaçı belli oldu.

Yarışmacılardan bazıları ise gerçekten sürpriz olarak nitelendirile bilir. Zira bu isimlerin böyle zorlu bir yarışmaya karılacağı kimsenin aklına gelmezdi. Acun Ilıcalının katılacağını kesin bir dille ifade ettiği ve sosyal medya hesabından duyurduğu son ünlü isim ise gerçekten dikkatleri üzerine çekecek cinsten. Kim mi? İşte cevabı: Fenerbahçeli ünlü oyuncu Serhat AKIN!

Acun Ilıcalının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı bir diğer yarışma olan ‘’O Ses Türkiye’’ programında açıkladığı üç isim ise şöyle: Şakşuka lakaplı sıcak karakteri ile sevilen şarkıcı Tarık Mengüç, Havuç karakteri ile tanıdığımız ve beğendiğimiz Furkan Kızılay ve karizmatik duruşu ve farklı tarzı ile genç kızları kendine hayran bırakan İlhan Mansız.

modavemgazin

Bunun yanında şimdiye kadar Acun Medya tarafından duyurulan diğer isimler ise şöyle, DJ Berna Öztürk, oyuncu Seda Demir, Çılgın Sedat lakaplı şarkıcı Sedat Kapurtu, milli sporcu ve dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen, milli atletlerimiz Sema Apak ve Pınar Saka, dünya kickboks şampiyonu Sabriye Şengül ve son olarak milli boksörümüz Adem Kılıçcı da kadroda yer alan isimler arasında.

 

Kaynek: Resimler Acunn.com adresinden alıntıdır.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */