Nefesler Tutuldu, Survivor İçin Final Tahminleri Başladı!

Milyonları televizyon karşısına bağlayan ve büyük bir maceranın şahidi yapan Survivor bütün heyecanı ile devam ediyor. En can alıcı oyunların yapıldığı ve Ünlüler – Gönüllüler olarak iki tarafında kıran kırana mücadelesini ekranlara taşıyan bu yarışmada kimlerin finale kalacağı ise büyük bir merak konusu.

Başladığı günden bu yana genç yaşlı, kadın erkek herkesin izlediği reyting rekorları kıran programlardan olan Survivor, gerektiğinde aç, susuz, güçsüz bile olsa insanoğlunun ne kadar güçlü olduğunu kanıtlıyor. Yalnız geçen günlerin ve insan gücünü büyük ölçüde zorlayan oyunların yanı sıra adada yaşanan her olayın büyük bir ilgiyle takip edildiği de gözlerden kaçmayacak bir gerçek. Elenen her oyuncunun açıklamaları ile ada hayatı daha çekici hale geliyor ve finale yaklaşıldıkça nefesler tutuluyor.

Sizce Finale Kim Kalır?
Survivor dünyasını yakından takip eden çoğu kişi aslında final için kafasında bir kişiyi belirlemiş durumda. Sosyal medya üzerinden ve diğer alanlar üzerinden yapılan yorumlara bakıldığında Survivor meraklılarının final konusunda kimin kalacağından ziyade kimlerin elenmesi gerektiği ile ilgili olan yorumları dikkat çekiyor. Sona yaklaşıldıkça finaldeki koltuğu kimin hak ettiği konusunda yapılan yorumlar arttı. Serkay Tütüncü, Nagihan Karadere, Damla Can, Semih Öztürk ve Atakan’ın final için kapışacağı yarışlarda bir kişi daha adaya veda edecek. Serkay’ın gideceği yönünde açıklamalar yapılıyor olsa da adaya henüz kimin veda edeceği bilinmiyor ve final oyunları da finalist kadar merak ediliyor.

survivor-2016-final

Nagihan Karadere Önde!
Survivor 2016 dönemi boyunca ünlüler arasında büyük bir azimle oyunlara asılan ve başarılı bir performans sergileyen Nagihan Karadere’nin finale kalmasını isteyen sayısı oldukça fazla. Çok fazla çaba sarf etmesinden dolayı finale en layık olan kişi olarak adlandırılan Nagihan Karadere’nin karşısındaki en güçlü rakip ise Semih olarak gösteriliyor. Serkay’ın önümüzdeki oyunlarda elenebileceğine dair yorumlar yapılıyor olsa da Semih’in elenmesini isteyen sayısı da oldukça fazla. Hakkında en az yorum yapılan ve finale kalıp kalmayacağı konusunda pek fikir yürütülmeyen isimlerden olan Damla Can ve Atakan ise finale gidebilecek diğer isimlerden. Gittikçe bireysel bir hal alan Survivor kapışmasında kimin finale kaldığını bekleyip göreceğiz.

Detaylı bilgi için: www.acunn.com

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */