TommyHilfiger 2017 İlkbahar Yaz Sezon Parçaları

Her yıl yeni bir moda akımı başlatan dünyaca ünlü markalardan TommyHilfiger 2017 İlkbahar Yaz Sezon Parçaları geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı.

Amerika’nın Los Angeles VeniceBeach’te moda sevenler  ile buluşan yeni sezonun parçaları göz kamaştırdı. 2017 yılında kadınlara özel parçalar hazırlayan TommyHilfiger adından söz ettirmeyi yine başardı. Defile kadar Tommyland davetlileri de kıyafet seçimleri, makyajları ile magazin dergilerinde yerini aldı.

Defilenin en dikkat çeken detaylarından biri ise Lady Gaga oldu. Davetliler arasında Lady Gaga, Tommyland tanıtım kreasyonunda yerini aldı.

modavemagazin

TommyHilfiger bu sezonda ki kadınlara özgü parçaları ile odak noktası oldu. Görünen o ki TommyHilfiger hem Türkiye’de hem dünya moda akımları arasında tercih edilen ilk markalardan olacak. Bu sene ilkbahar/yaz modası kapsamında mini etekler, kot ceketler ve dar kesim pantolonlar ile oldukça beğeni topladı.

modavemagazin

Özellikle sezonun modası denim pantolonlar, picap tarzı dar kesim jeanler ve tek parça kadın giyimleri sergilenen parçalar arasında yer alıyor. 2017 kreaksiyonunu tanıtan marka, bu sezon kadınlara özel ilgi ile hitap ediyor. Renk seçimleri, tek parça elbise modelleri ve modayı aksettiren pantolon –bluz kombinleri ile kadınların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

modavemagazin

İlkbahar yaz sezonunun parçaları arasında bir diğer dikkat çeken detay ise cesur parçalar oldu. Kreaksiyonda ki parçaların iddialı, dekolteli oluşları  dikkatlerden kaçmadı. Rahatlığın yanı sıra spor şıklığı da yansıtan TommyHilfiger çalışan bayanlarında, günlük kıyafetlerde de şıklığını koruyanların tercihi olacak. Özellikle bu sezonda TommyHilfiger imzalı kıyafetlerde göbek dekolteleri, göğüs dekolteleri, üfür üfür bluzlar, dar kesim kendine ve vücuduna güven veren parçaları görmek mümkün.

modavemagazin

Denim pantolonları, kot ceketleri, kot pantolonları ve elbette Tommyland bu sezonda kot gömleklerini yeni koleksiyonundan eksik etmedi. Yeni sezonda yer alan kadın elbiseleri, elbiselerde ki dekolte ve ufak detaylar davetliler arasında yoğun ilgiye sebep oldu.

modavemagazin

Tıpkı kış aylarında olduğu gibi bahar ve yaz aylarında da salaş giyim ve bol kesim kıyafetler göze çarpıyor. Rahatlıktan ödün vermeyenler için ideal parçalardan olacak bu kıyafetlere Tommyhilfiger 2017 ilkbahar yaz sezon parçaları arasında sıklıkla rastlamak mümkün.

modavemagazin

 

 

 

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */