Ünlü Markaların İlkbahar Yaz Kreasyonları

Herkesin merakla beklediği ünlü markaların ilkbahar/ yaz kreasyonları markalar ve tasarımcılar tarafından arka arkaya gerçekleştirile defileler ile tüm moda severlerle buluştu. Görücüye çıkan bu koleksiyonlar hem renkleri, hem desenleri, hem de tarzlarıyla büyük merak konusuydu.

İşte sizler için hazırladığımız ünlü markaların ilkbahar yaz kreasyonları ve fazlası…

Değişmeyen siyah, beyaz ve kırmızı, renk tonlarının haricinde soft tondaki maviyle, lapis ve aqua tonlarıyla mavi, sarı, yeşil, mor, gümüş, civanperçemi tonları göze çarparken, bir yandan da  çizgili, çiçekli desenler, gerçek hayattan alıntı desenleriyle, slogan baskıları, üç boyutlu desenler, puantiyeli, geometrik çizgili, gümüş ve vahşi hayvan deri baskılarıyla  markaların koleksiyonlarını doldurdular.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Chanel 2017 ilkbahar/Yaz

Merakla beklenen koleksiyonunu modanın başkenti Paris’te Grand Palais’de sergilendi. Ünlü modeller “Data Center Chanel” konseptiyle yeni kreasyonu tanıttı. Modellerinin at kuyruğu ve yandan toplanan saçları, pembe, ıslak rujlarıyla, birbirinden renkli ve desenli tasarımlarını tüm ihtişamıyla objektiflere yansıttı. Chanel’in klasik bir çizgisi olsa da yenilikçi kreasyonlarıyla nostaljik tasarımların dışına çıkarak tüvit takımlar yerini aldı.  Bu sezon daha çok genç kitleye hitap eden Chanel, yandan takılan şapkaları, devasa küpeleri, neon çizgileri, şifon elbiseleri ve  blazer ceketleriyle göz doldurdu.

modavemagazin modavemagazin

DKNY 2017 İlkbahar/Yaz

DKNY İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu New York Moda Haftası kapsamındaki defileyle gerçekleşti. çizgili takımların, oversize parçaların, haute couture modellerin yer aldığı bolca dekolteli tasarımları dikkat çekti. Bel, göğüs, omuz dekolteleri asimetriyle bütünleşerek, feminen ruhu ön plana çıkarmış. Bunun yanı sıra bol ve oldukça salaş modellerle de rahatlığı temsil ederek, iki çizgi arasında dengeyi kurmuş.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Louis Vuitton 2017 İlkbahar/Yaz

Louis Vuitton İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamındaki defileyle gerçekleşti. Oldukça farklı in style modelleriyle fark yarattı. Asimetrik kesimleriyle, transparan detayların yer aldığı ve feminen havanın ele aldığı koleksiyon izleyicilerin  gözlerini büyüledi. Yaratıcılığın görsellikle buluştuğu bu defilede modern bir ilham kaynağı olup gelecek sezonlara yön verir nitelikte. Bu eşsiz tasarımların yer aldığı şıklığın, zarifliğin yansıdığı gibi şehir kadınının zarafetini de yansıttığı, dekoltenin olmazsa olmazı parçalarıyla  koleksiyon Paris’ te hayat buldu.

Moda takvimi 2017 İlkbahar/Yaz sezonunu işaret ettiğinde birçok marka podyumlarda boy gösterdi. Yeni kreatifler, tasarımcı ve model işbirlikleri, eğlenceli ve farklı defile atmosferleriyle koleksiyonlarını moda severlerle buluşturdular.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */