Ünlülerin Konforlu Stilleri

Türkiye moda gurusunun da belirleyici faktörlerden olan ünlülerin stilleri, bu yılda moda akımının öncülerinden. İşte dünyada ve ülkemizde moda akımının temsilcileri olan ünlülerin konforlu stilleri ve bu stillerin özellikleri.

modavemagazin

KarlieKloss’ın konforlu stili

Spor şıklığın temsilcilerinden olan KarlieKloss, oyunculuğunda ki başarısını stiline de yansıtmış. Ünlü model konforundan asla ödün vermeyen isimlerden biri. Sokak tarzını  ve rahat şıklığı tercih eden günlük hayatında da spor şıklığı seven  Kloss, Paris sokaklarında sweatshir’ü, bomber ceketi ve denim pantolonu ile dikkatleri üzerine çekti. Tercih ettiği denim pantolonların paçalarında ki detaylar, KarlieKloss’un stiline ne kadar özen gösterdiğinin kanıtı.

modavemagazin

Bella Hadid’in konforlu stili

Bella Hadid, son birkaç aydır New York sokaklarında adından söz ettiriyor. Her daim konforuna düşkün olan Hadid, kış stili ile de başarısını kanıtladı. Yeni nesil ikon olarak tanınan Bella Hadid’de denim pantolonları tercih ediyor. Gösterişli kabanı, saçlarını ahengi ve denim pantolonu ile Hadid şıklığından ödün vermiyor.

modavemagazin

IrinaShayk’ın konforlu stili

Mevsim gözetmeksizin stilini konuşturan IrinaShayk havalı görünümü ile moda ikonlarının başından geliyor. ünlülerin konforlu stilleri yazımızda yer verdiğimiz İrina Shayk, konfor ve şıklığından vazgeçmediğini sokakta ve katıldığı davetlerde kanıtlıyor. Muhteşem ahengi ile her daim dikkatleri üzerin toplayan ünlü isim IrinaShayk, en son görüldüğü New York sokaklarında haki yeşili renk seçimi yaparak. Militer ve maskülen tarzını konuşturmuştur. Kullanmış olduğu bere ve çanta seçimiyle de kış stilini yansıtan Irina adeta moda öncüsü oluyor.

AlessandraAmbrosio’nunkonforlu stili

Victoria’sSecretınmeleklerinden AlessandraAmbrosio, LA’in sıcak ikliminin ateşini yükselten cesur stiliyle uzaktan da olsa içimizi ısıtıyor. Los Angeles’te görülen AlessandraAmbrosio, adeta göz kamaştırıyor. 34 yaşındaki süper model sayesinde Los Angeles havasını hissetmek mümkün. Her daim vücuduna güvenen model kusursuz bacaklarını,  mini eteğiyle belirginleştiren model, göğüs ve karın dekoltesiyle de muhteşem fiziğinin imzasını atıyor. VS tarafından kanatlarla tescillenmiş güzelliğine ise, hayranlık duymamak elde değil. Moda öncülerinden olan ve birçok kişinin giyim tarzını takip ettiği Ambrosio  yine stilini konuşturmayı başarmış görünüyor.

 

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */