Ünlülerin Tanışma Hikayeleri

Hepimiz onların hayatlarını, yaşam tarzlarını, giydiklerini, yapıp ettiklerini hatta, yiyip içtiklerini bile merak ediyoruz. Çoğu zaman ünlülerin yaptıklarıın yapmaya, giydiklerini giymeye özen gösteriyoruz. Merak ettiklerimiz arasında en başta ise, onların aşk hayatları ve sevgillileri geliyor. Dizi setleri, klip çekimleri,defile kulislerinde, programlarda tanışanların sayısı yüksek olsa da, benzerlerine ancak filmlerde rastlayacağımız tarzda aşk hikayeleri de göze çarpmakta. Aşkın mümkünlük seviyesini en üst seviyeye taşıyan ünlülerin tanışmaları kıskandırmıyor değil.

İşte merak edenler için ve ilham almak isteyenler için ünlülerin tanışma hikayeleri…

modavemagazin

Anıl Altan- Pelin Akil

Aynı dizide farklı zamanlarda oynayan oyuncular aynı dönemde karşılaşma fırsatı bulamamış olsa bile, Pelin Akil eski setini ziyarete gittiğinde Anıl Altan ile tanıştığını, yalnız aralarında hiç birşey yaşanmadığını ifade etmiş. Sonrasında ise birbirlerini tanımaya başlayınca, kıvılcımlar, kelebekler, çiçekler, böcekler araya girmiş. Mizah anlayışlarının birbirine çok yakın olduğunu düşünen çift gülmeyi çok seviyor.

modavemagazin

Mustafa Sanddal – Emina Jahovic

Mustafa Sandal konser vereceği Bodrum’a arkadaşının ısrarıyla iki gün önceden gider. Arkadaşlarıyla yemek yemeye giderler, o anları Sandal böyle ifade ediyor; masaya oturduktan biraz sonra Emina geldi. Onu görünce “Oh yeaaah” dedim. Nasıl bir güzellikti anlatamam. Bütün masanın ağzı açık kaldı. Birkaç saat geçti, “Emina biz seninle evleneceğiz, iki de çocuğumuz olacak” dedim. O da kahkahayı basıp “Kızları tavlamak için bu numarayı mı çekiyorsun?” diye dalga geçti. Ertesi gün kahvaltıda buluşmak için sözleştik. Baktım soğuk davranıyor. Önceki geceki kızla alakası yok. Tepem attı, masadan kalktım, bota atlayıp uzaklaştım oradan. İki dakika sonra “Galiba birbirimizi yanlış anladık” diye mesaj geldi. Aradım, sen bana böyle böyle davrandın diye konuşmaya başladım. “Sabah mahmurluğu” falan dedi, ben de paşa paşa geri döndüm. Karizmayı yaparım ama önüme baka baka da dönerim. Anlaşılan Emina Mustafa Sandal’ın aklını başından almış.

modavemagazin

Hülya Koçyiğit- Selim Soydan

Selim Soydan, takım kampı için gittiği Büyükada’da o dönem Yeşilçam’ın dört yapraklı goncalarından, en genç, en güzel kadınlarından biri olan Hülya Koçyiğit’le karşılaşınca kalbini dizginleyememiş. O dönemlerde Koçyiğit kendini evliliğe çok uzak hissetse de Soydan ne yapıp edip Koçyiğit’i nikah masasına oturmaya razı etmiş. “Annen annem, kardeşlerin kardeşlerim olsun. Gel Hülya yuvamızı kuralım.” Demiş.

modavemagazin

Nevra – Metin Serezli

Yıllara, hastalıklara, zorluklara, hatta ölüme meydan okuyan bir aşk hikâyeleri olan çift setlerden birbirlerini tanıyor olsalar da turnelerden bir araya gelmekte zorluk çekmişler. Metin Serezli’nin kişiliğine dürüstlüğüne, insan ilişkilerine, aileye önem veren, kendi ailesine bağlı olan karakterinden hayranlıkla söz etmiş. Kendi aralarında beraberlikleri ciddiyete ulaştıktan sonrada evlenmişler. Enteresandır ki Nevra ve Metin Serezli çifti, evlenme hikâyeleri sorulduğunda ise Nevra Hanım “Çok enteresan, çünkü ben evlenme teklifi almadım, hala bekliyorum” demiş.

modavemagazin

Caner Erkin- Şükran Ovalı

Caner Erkin neredeyse bir yıldır Şükran Ovalı’yı yakın takipteymiş. Sosyal medyadan da takip ederek bir çok fotoğrafını like’lamakla kalmayıp gittiği yerlerde de karşısına çıkıyormuş. Kendine yüz vermeyen Ovalı’nın peşinden çok koşmuş olacak ki, sonunda evliliğe ikna edebilmiş.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */