Ünlülerin Yatırım Tercihleri

Ünlülerle ilgili her şeyi merak ediyoruz. Ne giydiler, ne yaptılar, nerelere gittiler, nerdeler, nasıl bir hayat yaşıyorlar ve daha niceleri onlarla alakalı hep merak edilen konulardan. Peki ya ünlülerin yatırım tercihleri? Ünlü simalar yatırımlarını hangi platformlara yapıyor, kazandıklarını nerede değerlendiriyor inceledik.

‘Düşmez kalkmaz bir Allah’ hayatta her zaman, ne olduğun değil, ne olacağın önemlidir. Kimse başına ne zaman ne geleceğini bilemez sonuçta. Ünlüler de bunun farkında ve herkes gibi onlar da akıllı yatırımlar yaparak bir nebze kendilerini garantiye almak istiyorlar.. Bugün herkesin imrenerek baktığı bir hayat süren ünlüler, günü gelip sefalet içerisine düşebilir. Günümüzde bunun örnekleri ile karşılaşmak oldukça mümkün. Bakacak kimsesi bile kalmayan, lüks içerisinde yaşarken sefalet içerisine düşen birçok ünlü isim var. Ve tabi bu isimlerden de ders çıkarmış olan kişiler olacak ki, artık çoğu ünlü bütçesinin bir kısmını yatırım yapmaya ayırıyor. Çünkü sonuç olarak kötü bir duruma düşmeyi hiç kimse istemez öyle değil mi? Gelin birlikte bakalım hangiünlü neye yatırım yapıyor acaba?

modavemagazin emlak yatırımı
Kenan İmirzalıoğlu
Kenan İmirzalıoğlu yatırımda emlak yanlısı olanlardan. Cihangir’de oturan ve bu bölgede yaptığı yatırımların yaklaşık 30 milyon doları aştığı söylenen İmirzalıoğlu bu gidişle Cihangir’i işgal edeceğe benziyor.

modavemagazin polat
Polat Alemdar 
Yatırımlarını iki kardeşiyle beraber gerçekleştiren Şaşmaz, Gerede’de önce ahşap fabrikası kurmasının ardından şimdi ise hayvancılık ile ilgilenmeye hazırlanıyor.
modavemagazin ata demirer
Ata Demirer’in Doğa Sevdası

Bozcaada hayranı olan Ata Demirer Eyvah Eyvah filminin serilerini de burada çekerek, Bozcaada’yı zirveye ulaştırmıştır. Yatırımları için de bu bölgede bir arayışa giren Demirer, Habbele Koyu yakınlarında7 dönüm kadar olan bir tarla satın almak için kollarını sıvadı. Satın almayı düşündüğü bu arazide üzüm bağları yetiştirmeyi amaçlıyor.

emrah twitter modavemagazin
Emrah Ve Twitter Ortaklığı

Bir aralar söylentiler yüz civarında emlak yatırımı olduğundan bahsederken, bir zamanların Küçük Emrah’ı olan Emrah İpek,ani bir kararla Twitter’ın 5 milyon dolarlık olan hissesini kendi adına satın aldı. Oldukça hızlı yükseliş seyreden hisselerin değeri ise 15 milyon dolara kadar ulaştı. Yani hisselerin değeri 3 katına kadar çıktı.Buda Emrah İpek’inyatırımını çok doğru yaptığının bir kanıtı.

modavemagazin ünlüler yatırım
DivaBülent Ersoy Yatırımını İş Makinesinden Yana Değerlendiriyor

Diva olarak yatırımını bile diğer ünlülerden farklı kılması tabi ki olağan. Kazancının büyük bir kısmını iş makinelerine yatıran Bülent Ersoy, bu iş makinelerini belediye ve müteahhitlere haftalık 10-15 dolar civarında kiralıyor.Buda ona güzel bir yatırım sağlıyor.

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */