Vazgeçilmez Kışlık Kıyafetler

Kış aylarında olduğumuz şu günlerde hemen hemen bütün kadınların vazgeçilmez parçaları ortaktır. Kış  aylarında kombin yapmak ve gerçekten hem konforlu, hem şık kıyafetler bulmak cidden zor olabiliyor. Böyle zamanlarda imdadımıza vazgeçilmez kışlık kıyafetler yetişiyor.

Son zamanlarda moda tasarımcılarının ve stilistlerin gardroplarda olmazsa olmaz parçalar diye sürekli vurdagu yapınca, kadınlarda dolaplarında vazgeçilmez parçaları sürekli araştırmalara koyuluyor. Bizlerde sizin için kadınların dolaplarında olması gereken vazgeçilmez kışlık kıyafetlerden birçok parçayı araştırdık. İşte kadınların olmazsa olmaz kışlık parçaları…

modavemagazin

Eldivenler

Kış aylarında hem ellerinizi soğuktan koruyan, hem de dış giyiminize ayrı bir hava katan eldivenler sizlerin de vazgeçilmez kışlık kıyafetleriniz arasında olmalı. Tarzınıza ve stilinize göre dantelli, deri, püsküllü ve örgü eldivenler sizlerin şıklığını tamamlayan parçalar arasında olacak.

modavemagazin

Pançolar

Kış aylarında vazgeçilmez parçalardan bir tanesi hemen hemen her kadının tarzına uygun olan pançolar. Taytlar, denim pantolonlar ve dar paça pantolonlar ile harika bir tarz oluşturan pançolar hem sıcaklık hem sıcak bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

modavemagazin

Tüylü Montlar

Bu sene oldukça moda olan tüylü kaban ve montlar, yine kışın vazgeçilmez kışlık kıyafetler arasında yer alıyor. Özellikle ara boy yaka,  kol veya şapkalarda tül detayları kendi stilini yansıtmak isteyenleri vazgeçilmez parçalarından.

modavemagazin

Kilotlu Çoraplar

Kışın vazgeçilmez parçaları arasında kilotlu çoraplar adeta kurtarıcı parça. Renkli, desenli olan kilotlu çoraplar, bohem tarzını ve hippi tarzını yansıtıyor.

modavemagazin

Gerçek Kışlık Çoraplar

Örgü desenleri olan, kalın örgü görünümlü kışlık çoraplar spor şık sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kışlık çoraplar, renkleri ve desenleri ile kış aylarını yansıtıyor.

modavemagazin

Deri Ceketler

Kış ve sonbahar aylarında daha fazla tercih edilen deri ceketler, bu sezon daha fazla ilgi görecek. Özellikle bohem tarzında ve püsküllü pantolonların üzerine deri ceketler vazgeçilmez unsur olarak karşımıza çıkıyor.

modavemagazin

Kaşkollar

Elbette kış denilince akla gelen ve vazgeçilmez parçalardan biri de kaşkollar. Kaşkollar boyna kadar uzanan yapıları ve salaş yapıları ile stil sahiplerinin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi.

modavemagazin

Şapkalar

Ve kadınların bir diğer aksesuarları şapkalar. Kış aylarında hem  soğuklardan korumak hem de şıklığı tamamlayan aksesuarlardan biri. Tüylü, kaşe, örgülü ve daha birçok farklı modelleri ile şapkalar vazgeçilmez kışlık kıyafetlerden oldu.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */