Yaşam Koçu Şeyda Coşkun Bizi Evine Konuk Ediyor!

Magazin sektörü o kadar ilerledi ki eskinden olduğu gibi ünlülerin hayatları ya da konserleri ile ilgilenmek yerine şimdilerde ‘’Hangi ünlü nerede oturuyor?, Evinde hangi eşyaları kullanıyor?’’ gibi sorularla karşımıza çıkmaya başladı. Dekorasyon tavsiyesine ihtiyaç duyan ya da ünlülerin evlerini merak edenler için yaşam koçu Şeyda Coşkun bizi evine konuk olmaya ve dekorasyon açısından detayları incelemeye davet ediyor. Sizler de bir yaşam koçunun evi nasıl olur merak ediyorsanız işte detayları…

seyda-coskun evi
Dekorasyonda Manzara Önemli!

Ünlü isimlerin birçoğu evinin manzaralı olmasından yana. Şeyda Coşkun’da bu isimlerden biri olarak boğaz manzaralı bir ev tutmuş. Mesleği gereği boğazda yürüyüş yapması gereken Şeyda Coşkun pek çok kişi ile sabah akşam yürüyüş yapmak için boğazı tercih ettiğini söylüyor. Evinin boğaza karşı olduğunu duyunca içinin de alaturka bir dekorasyon tarzı ile döşendiğini düşünmeyin. Tamamen modern çizgilerle hazırlanmış olan Şeyda Coşkun’un evinde beyaz ve gri tonları hakim.
seyda-coskun evine konuk olduk
Fazlalıklar Bu Evde Yok!
Sade bir hayat tarzını tercih eden Coşkun, karışık renklerden ve fazla eşyadan yana olmadığını evinin her alanında gösteriyor. Fazlalık görüntüsü vermeyecek kadar az ve yumuşak dokunuşlarla hazırlanmış olan bu evde gömme dolaplar ve stor perdeler sayesinde daha ferah bir ortam elde edilmiş.

Çiçekler Her Zaman Güzeldir!
Şeyda Coşkun’un evine girdiğinizde kendinizi soğuk renkler dediğimiz gri, beyaz, kahverengi ve krem gibi renklerin içerisinde bulabiliyorsunuz. Ancak rengarenk çiçeklerle evini şenlendiren Coşkun oldukça sade görünen tabloları ve doğallığı öne çıkaran vazoları ile tam not almayı başarıyor. Aydınlatma sistemlerinde loft stilin etkilerini görebileceğimiz bu evde modern dokunuşlarla birlikte harmanlanmış Country ve Loft tarzı dizaynlarda bulunuyor.
seyda coskunun evi
Sıcak Bir Enerji Var!
Şeyda Coşkun yaşam koçluğu ile kendisini bizlere tanıtmıştı. Oldukça dengeli bir kişilik olmayı başaran Coşkun’un evi ise denge konusunda gerçekten örnek gösterilecek alanlardan biri. ‘’Bütün günün sonunda huzurlu bir eve varacaksanız sizden şanslısı yok.’’ diyen Coşkun için bu ev gerçekten konforun ve sadeliğin başkenti. İhtişamın sadelikle taçlandığı evler dekore etmek isterseniz Şeyda Coşkun’un evinden ilham alabilirsiniz.

 

Kaynak: www.instyle.com.tr

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */