Bu Yaz Evlenecek Ünlüler ve Dedikodular

2016 yılına hızlı bir giriş yaptık ve neredeyse bu yılı yarıda bıraktık. Kimimiz bu yıl içerisinde yeni bir işe başlarken, kimimiz 2016 yılında yeni hayatlara yelken açtık. Şöyle ya da böyle hepimizin hayatında bir değişiklik oldu ve ünlülerin hayatları da bu yıl içerisinde büyük sürprizlere gebe. Birlikte olduklarını bildiğimiz ve bu sene içerisinde evleneceklerini düşündüğümüz ünlüler hakkında çıkan dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Bu nedenle biz de bu yaz evlenecek ünlüler ve haklarında çıkan dedikodulardan derlemeler hazırladık.

Fahriye Evcen – Burak Özçivit
Çalıkuşu dizisinde yolları kesişen ve kısa zamanda birbirlerine çok yakıştırılan bu çiftin evlilik için 2016 yılını seçmesi bekleniyor. Şu sıralar Burak Özçivit’in evlilik teklifi için yüzük aldığı hatta imam nikahı kıydıkları yönündeki dedikodularda gündemden düşmüyor.
fahriye evcen - burak ozcivit

Aslı Enver – Murat Boz
Aralarındaki yoğun aşk duygusunu saklamayı bırakan ve doludizgin bir aşk yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin bu yıl içerisinde evlenmesi bekleniyor. Murat Boz’un Aslı Enver’in evine taşınmasından sonra daha da artan evlilik beklentisi şu sıralar çiftin de bu yönde adım adım ilerlediklerini gösteriyor. Nişan için tarih aldıkları yönündeki iddialar ise artmaya başladı.
asli enver - murat bozNeslihan Atagül – Kadir Doğulu
Çiçeği burnunda genç çiftler olarak anılan bu çiftimizin sürekli olarak düğün tarihi aldığı ve düğün tarihlerini ertelemek zorunda kaldıkları yönünde iddialar dolaşıyor. Ancak çiftin bu yaz nikah masasına oturacağı öğrenildi. Sürpriz bir şekilde nişanlanan çiftin düğünü de büyük bir heyecanla bekleniyor.
Neslihan Atagul - Kadir DoguluArda Turan – Aslıhan Doğan
Sinem Kobal’dan ayrıldıktan sonra Aslıhan Doğan ile bir ilişkiye başlayan Arda Turan’ın bu yıl içerisinde evleneceği düşünülüyor. Ailelerini tanıştıran çiftin düğün tarihi konusunda henüz karar vermemiş olmalarından dolayı aralarında ayrıldıklarına dair dedikodular çıkıyor.
Arda Turan - Aslihan DoganGizem Karaca – Kemal Ekmekçi
Bu yıl dünya evine girecek olan çiftlerden olan Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi çifti ramazanın bitmesi ile birlikte düğün yapacaklar. Düğün hazırlıkları ise dur durak bilmeden devam ediyor.
Gizem Karaca - Kemal EkmekciHasan Şaş – Sevcan Orhan
Gözlerden uzak bir aşk yaşayan futbolcu Hasan Şaş ile türkülerin kızı Sevcan Orhan bu yıl içerisinde Almanya’da evlenmeyi planlıyor.
Hasan sas - Sevcan Orhan

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */