Yeni Sezonun En Hit Ayakkabıları

İlkbahar geldi. Artık her yer canlı, kıpır kıpır ve sokaklar insan dolu. Sokaklardaki modadan da ilham alarak sizler için geniş çaplı yeni sezonun en hit ayakkabıları yazısını derledik.

Yeni sezon birbirinden iddialı ve renkli ayakkabılarla geliyor. Hazır olun! Sadeliğin dahi renklerle buluşacağı bu sezonda canlı renkler içinizi açacak. Ruhunuzu okşayan tarzlar farklı şekillere bürünürken, sizleri de değişik iklimlere sürükleyecek… Kim bilir, belki de yeni şeyler denemenin zamanı çoktan gelmiştir.

İşte başlıyoruz. yeni sezonun en hit ayakkabıları arasında ilk sırada topuklular var.

Valentino markasının topuklu puantları bu alanda yeni bir akım ortaya çıkmasına zemin hazırlıyor olabilir. Sevimli küçük topuklar hem yürüme konusunda kullanım kolaylığı sağlıyor, hem de tarz bir görünüm kazandırıyor. Bizden söylemesi eğer, illa ki topuklu ayakkabıdan vazgeçmem ama rahat olmam gerek diyorsanız, bu ayakkabılar tam sizlik.

valentino ayakkabı

Sadece bu sezon değil son yıllarda büyüyen müthiş bir trend var; tasarım trendi. İnsanlar, artık her şeyin tasarım ve özel olanından hoşlanır oldu. Eh haklılar. Size özel olan ve başka kimsede bulunmayan kıyafetler, ayakkabılar, takılar gerçekten de insana kendini daha özel ve güzel hissettiyor. Maden giyime bu  kadar para döküyoruz, kendimizi daha özel ve güzel hissetmek hakkımız değil mi? Benim için top onda bir numara olan tasarım ürünler, tasarın kıyafetler ve bunların içine dahil edebileceğimiz eşsiz güzellikteki tasarım ayakkabılar, hatırı sayılır bir çevreyi kuşattı ve gümbür gümbür geliyor arkadaşlar.

tasarım ayakkabılar

özel tasarım babet ayakkabı

özel tasarım gelinlik ayakkabıları

özel tasarım ayakkabı modelleri

Her biri diğerinden şahane öyle değil mi? Ahh, insanın içi gidiyor almak için…

Bir diğer ilkbahar yaz ayları trend ayakkabılar arasında çorap ayakkabı var. Değişik ama çoook rahat. Daha önce denemediyseniz, almayacak olsanız bile gidin ve bir kez olsun çorap ayakkabı çeşitleri arasından beğendiğiniz bir taneyi deneyin. Mağaza içinde biraz yürüyün. Ne demek istediğimi anlayacaksınız.

çorap ayakkabı

Çorap ayakkabılardan bahsetmişken, bir de çorapla açık ayakkabı uyumu adında yeni bir moda akımı daha var. Bu moda akımından da bahsetmezsek olmaz. Özellikle ilkbahar yaz aylarında görebileceğimiz, önü açık ayakkabı ile çorap giymek konusunu, alışılmışın dışında ve tuhaf görünse de bir süre sonra kanıksayacağız gibi…

önü açık ayakkabı ile çorap giymek

çorapla açık ayakkabı

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */