Uzun Gelin Saçı Modelleri

Gelin olma yolunda gün sayan adayların düğün günü kusursuz olmalarını sağlayan detaylardan biri de saç modelleri oluyor. Harika bir gelin olmak adına saç modelleri arasında kararsız kalan gelin adaylarının büyük bir çoğunluğu ise son zamanlarda uzun gelin saçı modelleri deniyor. Rapunzel gibi saçlarla düğününün gözdesi olmak isteyen gelin adayları için hazırlanan en farklı modelleri ise sizler için bir araya getirdik.

Dağınık Uzun Saçlar İle Doğal Güzellik!

Uzun saçlar ile yapılabilecek en gözde modellerin başında dalgalı fön ile hareketlendirilmiş dağınık saçlar geliyor. Gelin adayları da dalgalı bir görüntüye sahip olan saçlarını arkaya doğru toplayarak doğal bir görüntüye kavuşabiliyorlar. Romantik görünmek isteyen gelin adayları için bu saç tipi önerilirken minik taşlarla süslenmiş tokalarda oldukça şık duruyor.

Yandan Örgüler İle Gizemli Gelinler

Açık hava düğünlerde tercih edilebilecek uzun gelin saçı modelleri arasında yer alan yandan örgüler gelin adaylarını gizemli bir çekiciliğe büründürüyor. Saçların üzerine takılan taş detaylı taçlar ise daha şık bir görüntü elde etmeye yardımcı oluyor.

modavemagazinUzun Saçlarınızı Özgür Bırakın!

Saçları uzun olan gelinlerin dağınık bir fön ile saçlarını yanlara bırakmaları son zamanların en sevilen modellerinden biri oldu. Saçın hemen üst kısmına takılacak bir toka ile ya da taç ile daha da havalı görünen bu saç modeli gelinliklere çok yakışıyor.

modavemagazinPrenses Topuzu Saçlar Harika!

Uzun saçlı gelin adayları için seçilebilecek en güzel saç modellerinden olan topuz saçlar farklı modelleri ile göz kamaştırıyor. Hepsi tepede toplanmış olan topuzlar taçlarla daha şık hale getirilebiliyor.

modavemagazin

Dağınık Topuzlar İle Saf Güzellik!

Dağınık topuzlar her dönemin gözdesi olmaya devam ediyor. Yanlara bırakılmış saçlarla taçlandırılan topuz modelleri olduğu gibi farklı desenler ve tokalar ile de hazırlanan uzun gelin saçı modelleri, gelinleri dünyalar güzeli bir görüntüye kavuşturuyor.

modavemagazin

Romantik Topuzları Denediniz Mi?

Ensede toplanmış ufak topuzlar ve bu topuzlara eklenmiş birbirinden güzel tokalar ile gelin adayları romantik, masum ve şık görünmeyi başarıyorlar. Sade görünmek isteyen gelin adaylarının tercihi olan bu model otel düğünlerinde tercih edilebiliyor.

modavemagazinTek Taraflı Uzun Saçlar

Tek tarafa bırakılmış dalgalı ya da örgülü saçlar gelin adaylarını daha çekici kılmaya devam ediyor. Uzun saçlarınız varsa ve farklı bir model deneyecekseniz saçlarınızı sadece omzunuzun birine bırakabilirsiniz.

 

modavemagazin

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */