2016 Mayo-Bikini Trendleri

Haziran ayıyla birlikte 2016 yazına resmen girmiş bulunuyoruz. Tatil hazırlıkları tam gaz devam ederken bu sezonun mayo ve bikini trendlerini öğrenmeden alışverişe çıkmak olmaz.

1-Fırfırlı Katlar 2015 yaz sezonunun favori trendlerinden olan fırfır katlar 2016 plajlarında da ön sıralardaki yerini alacak.

firfirli-bikini-modelleri-2016

2-Yüksek Bel: Bu modeller vücut hatlarını daha güzel ve kıvrımlı gösteriyor ve bel bölgesinin daha ince görünmesini sağlıyor. Kum saati figürünü vurgulayan yüksek bel bikiniler aynı zamanda vintage bir hava yaratarak tarzınıza tarz katıyor.

yuksel-bel-bikini-modelleri-2016

3-Spor çizgiler: Standart bikini ve mayolarla pek rahat hissedemeyen hanımlar için özellikle mükemmel bir opsiyon sunan bu modellerin bikini mi spor kıyafeti mi olduğunu ayırt etmek ise neredeyse imkansız.

spor-bikini-modelleri-2016

4-Retro: Retro mayo ve bikiniler her zaman olduğu gibi bu sezon da moda! Geçtiğimiz yıllara göre bu sefer çok daha canlı renkler, transparan kısımlar ve pencerelere sahip parçalarla karşımızdalar.

retro-bikini-modelleri-2016

5-Crop-top üstler: Bu sezon giyimde olduğu kadar, mayo ve bikini alanında da ön planda yer alıyor. Güzel bir şort veya etekle kombinleyerek plaj dışında da giyebileceğiniz halter yaka bikini üstlerinin baskılar, pencereler ve bağcıklarla şenlenmiş birçok seçeneği mevcut.

halter-yaka-bikini-modelleri-2016

6-Etnik Baskılar 2016 mayo-bikini trendlerinin en yenilerinden biri de baskılı modeller. Etnik desen baskılarıyla bohem bir havaya kavuşan mayo ve bikinileri bu yaz sahillerde çokça göreceğimiz kesin.

etnik-bikini-modelleri-2016

7-Bağcıklı Yakalar Bu yıl elbise ve bluz modellerinde çok fazla gördüğümüz bağcıklı yakalar, mayo ve bikini trendlerine de yansıdı. 2016’nın önde gelen giyim trendlerinden biri olan bu bağcıklı modelleri festivallerde ve plajlarda yine sıkça göreceğiz. Ayrıca halter yakalarda olduğu gibi bu modelleri de günlük parçalarla kombinleyebilirsiniz.

bagcikli-bikini-modelleri-2016

8-Pencereli Modeller 2016 bikini ve mayo koleksiyonlarının ortak noktası ise pencereli modeller. Bu yılın favori trendleri arasında yer alan pencereli modelleri satın almadan önce ise dikkatli olmak gerek. Örneğin; bel bölgenizde fazlalık varsa o kısmı pencereli bir model giydiğinizde fazlalık doğrudan dışarı taşacaktır. Haliyle, sizi hiç mutlu etmeyecek bir görüntü ortaya çıkacak. Bu yüzden, pencerelerin nereye geldiğine özen göstererek seçim yapmalısınız.

kesik-bikini-mayo-modelleri-2016

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Burcu

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */