Google En Çok Sorulan 7 Moda Sorusu

Google hemen hemen herkesin günde onlarca kez arama yaptıkları herhangi bir konuda cevap bulmak istedikleri arama motoru olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca Google moda konusunda da birçok kişinin arama yaptığı kategorilerden bir tanesi. Hangi kıyafeti giymeliyim? Sezonun modası nedir? Hangi renkler moda? Nasıl modacı olurum? Moda katalogları, moda blogları ve dahası…

Her gün binlerce moda kategorisinde Google soru sorulmakta. İşte Google en çok sorulan 7 moda sorusu:

modavemagazin

Modelliğe nasıl başlarım?

Google sorulan sorular arasında ilk sırada modelliğe nasıl başlarım oldu. Türkiye’de ve dünyada binlerce kişi özellikle genç jenerasyon nasıl model olacakları konusunda araştırmalara koyuluyor. Daha genç yaşlarda spor, vücut geliştirme estetik ameliyatlar alternatif yöntemlerde model olma ideallerinde ilerlemeye gayret ediyor.

modaemgazin

Moda tasarımcısı nasıl olurum?

Google en çok sorulan moda soruları arasında bu yıl ilk sıralarda ki bir diğer soru moda tasarımcısı nasıl olurum oldu. Moda tasarımcısı olmanın yollarını arayan birçok kişi, eğitim ve modellik gibi eğitimlerden geçerek bu yönde adım atıyor. Bu yüzden Google en fazla sorulan sorular arasında yer alıyor.

modavemgazin

Yılın modası nedir?

Moda denilince akla gelen ilk sorulardan biri sezonun modası oluyor. Sezona, döneme ve yıllara göre değişkenlik gösteren moda gurusunu merak edenlerin Google sıklıkla sordukları sorularda yılın modası nedir sorusu oluyor.

modavemagazin

Sezonunu moda renkleri nelerdir?

Moda değişkenlik gösterince, elbette moda renkleri, yılın patlayan renkleri de sıklıkla merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu yüzdendir ki Türkiye’de en fazla aranan moda sorularından biri de sezonunu moda renkleri nelerdir? oldu.

modavemagazin

Hautecouture ne demek?

Hautecouture kişiye özel dikim gibi bir anlama gelmektedir. Özellikle tasarımcıla ve moda stilistleri bu kavramı çok kullanınca moda meraklıları da anlamını merak etmektedir.

modavemagazin

modavemagazin

Nasıl boho olurum? Bohem tarzı nedir?

Abartısız, çabasız, rahat ve renkli giyinen boho ve hippilerin tarzı merak konusu oldu. En fazla aranan moda soruları arasında bohem tarzı nedir? Nasıl bohem tarzı giyinilir? Boho sitili, hippi sitili gibi sorular ilk sıralarda yer aldı.

 modavemagazin

Nasıl fitness modeli olurum?

Ülkemizde pek yaygın olmasa da, özellikle Instagram da sadece fitness modelliği yaparak yüz binlerce takipçiye ve dolayısıyla iyi bir kazanca sahip olduklarını gören kişiler fittnes modeli olmayı merak konusu ve araştırma konusu haline getirmiştir.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */