Kış Sezonunun En Hit Saç Renkleri

2016 yılı biterken, yeni sezonun en hit saç renklerini öğrenmek ister misiniz? İşte sizler için derlediğimiz kış sezonunun en hit saç renkleri…

Tüm bayanlar, sık sık saç renklerini, tonlarını değiştirmekten hoşlanır. Kış sezonunun gelmesi ile birlikte bu kış trend olan saç renkleri de ortaya çıkmaya başladı. Birbirinden ilgi çekici saç renkleri, kış boyunca birbiri ile yarışacak.

Siyahın yıllardır devam eden, değişmez, sofistike asaleti bu kış da devam edecek. Bunun yanı sıra sıcak kahve tonları, yenilenen yüzleri ile bayanların beğenisine sunulacak. Dişiliğin rengi, kızıl bu sezonda da en hit saç renkleri arasında boy göstermeye devam edecek.

modavemagazin

modavemagazin

Şampanya Kızılı

Kızıl, her sezon olduğu gibi çizgisini bozmadan, çekici bayanların ilk tercih ettikleri saç renkleri arasında yer almaya devam ediyor. Kış sezonunda en çok rastlanacak olan kızıl tonu ise şampanya kızılı olarak görülüyor. Tarçın ve bakır karışımı ile elde edilen bu ton, Hollywood yıldızları arasında da en hitleri oynuyor.

modavemagazin

Küllü Saç Renkleri

Doğal saç tonlarını seven bayanlar için nude saç renkleri bu sezon hitler arasında yer alıyor. Özellikle gri tonlar, bayanlara ayrı bir cool görünüm kazandırıyor. Soğuk kış günlerinde, küllü saç renkleri bayanlar tarafından en sevilen tonlar arasında yer alıyor.

modavemagazin

Çikolata Kahve

Yıllardır değişmeyen hitlerin başında çikolata kahve saç rengi geliyor. Canlılığı, çekiciliği, saçları daha parlak gösteren etkisinin ötesinde sıcacık bir izlenim uyandırmasıyla da kış aylarının favori saç renkleri arasında yer almayı başarıyor.

modavemagazin

modavemagazin

Gül Kurusu

Enerjik, marjinal ve renkli kişiliğinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız bu sezon tercihiniz kesinlikle, gül kurusu renginden yana olmalı. Saçlarda tam bir anime etkisi yaratan bu renk, özellikle gençler tarafından kış boyunca tercih edileceğe benziyor.

modavemagazin

modavemagazin

Platin Tonlar

Sarı sevenlerin en uç noktası, platin saç rengi, bu kış da yerini korumaya devam ediyor. Kışın soğuk yüzü ile büyük bir uyum yakalayan platin saç tonları, cesur bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

modavemagazin

modavemagazin

Koyu Saç Dipleri

Saçınızın dip boyası vakti gelmişte geçiyorsa dahi bu kış acele etmeyin. Çünkü saç rengi  trendleri arasında koyu saç dipleri de ilk sıralarda yer alıyor. İster kuaför maharetiyle koyu diplere sahip olun, isterseniz kendi saç tonunuzun diplerden biraz görünmesine izin verin. Tercih sizin!

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */