Parti Makyajı

Bayanların kendini güvende, özel ve güzel hissetmek için önemli günlerde ve organizasyonlarda olmazsa olmazları vardır. Hiç şüphesiz bunların içinde asla atlanmayan makyajdır. Tabi bunu kıyafet ve aksesuarlar tamamlar. 2017 makyaj trendleri belli oldu bile ayrıca tanıtımlarda çoktan yapıldı. Yine de trendlere bağlı kalmak zorunda olmadığınız bazı ortamlar var ki asıl önemli olan sizin kendinizi ne denli harika hissettiğiniz. Evet, bu ortamlar farklı konseptler ve nedenlerle hazırlanan partiler.

İşte sizler için parıltılı, simli ve dikkat çekici parti makyajı önerileri ile dolu, eğlenceli bir yazı….

Parti demek hareket demek, parti demek heyecan, tempo, ışıklar, eğlence demek ve siz tüm bunları tam anlamıyla yaşamak istiyorsanız kendinize olan güveniniz tam olmalı. Hatasız, sizi tam anlamıyla yansıtan ve parti kenseptine uygun bir makyaj sizi rahat hissettirecektir.

modavemagazin

Aslında parti makyajı tanımına en uygun seçimler, 2017 trendlerine biraz ışık ve tonlama katmak diyebiliriz. Şöyleki mat bir ruja ekleyeceğiniz pırıltılı bir dudak parlatıcısı, göz makyajınızı buğulu hale getiren farın yanında yıldızları andıran hafif simler ya da kapatıcınıza ekleyeceğiniz parlaklığı arttıracak losyonlar.

modavemagazin

Bunun yanında yüz makyajı kadar önemli olan birkaç unsur daha var oda el ve tırnak bakımınız. Makyajınıza ve kostümünüze uygun parlak ojeler görüntünüzü tamamlayan ayrıntılar olacaktır. Unutmayın saygın ve kusursuz bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız dişlerden sonra en çok dikkat çeken şey bakımlı ellerdir.

modavemagazin

Parti makyajınız için bu sıralamayı takip etmek işinizi kolaylaştıracaktır.

İlk adımımız cildinizi rahatlatacak ve renklerin kolay oturmasını sağlamak için iyi bir dudak ve yüz peelingi uygulamak. Temizlediğiniz cildinizi canlı tutmak için sıradaki yardımcımız güzel bir nemlendirici olacaktır. Gereken ilk adımları attıktan sonra ana makyajımıza geçiyoruz. İlk adımımız tüm yüzümüze uygulayacağımız fondetenimiz, fondeten için en uygun seçiminiz cildinize en uygun tonu uygulamak ve azda olsa parıltılı bir baz seçmek isabetli olacaktır. fondöten üzerine pudranızıda yedirerek ilk aşamayı tamamlayın.

modavemagazin

İl adımı doğru uyguladıktan sonra sıra göz makyajımızda. İlk olarak göz bazınızı uygulayın, ardından uygun göz farınızı ve son dönemlerin vazgeçilmezi eyelineri seçin. Göz makyajında en önemli unsur kullandığınızın tüm ürünlerin kaliteli olmasıdır.

modavemagazin

Kullanacağınız renklerde yoğun renklendirmeye sahip olmak istiyorsanız uygularken kesinlikle press far fırçaları kullanmalısınız. Göz kapağınızı alttan üste doğru koyudan açığa giden uygun tonlarla renklendirin ve buğulu gözlerin vazgeçilmezi eyelineri de uygulayarak renklendirmeye son verin. Kirpik bakımınızı da yaparak göz makyajınızı tamamlayın. Kaşlarınız için ekstra bir uygulamaya gerek olduğunu düşünmüyoruz ancak cansız ve renksiz bir kaş yapısına sahipseniz kesinlikle uygun kaş kalemi ile renklendirme yapmayı unutmamalısınız.

Parlak bazlı bir dudak parlatıcısı kullanarak makyajınıza sonlandırın.

İyi eğlenceler.

 

 

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

/* ]]> */