Rolleriyle Dönüşüm Geçiren Ünlüler

Profesyonellikleriyle isimlerinden söz ettiren ünlülerin, büründükleri birbirinden ilginç karakterleri sizler için derledik. İşte rolleriyle dönüşüm geçiren ünlüler ve hayretle karşılayacağınız değişimleri…

modavemagazin

Onun bazı rollerini hepimiz çok iyi tanıyoruz. Helena Bonham’ı, Dövüş kulübü, Harry Potter, Maymunlar gezegeni gibi ünlü filmlerdeki ilginç rolleriyle hatırlıyoruz.

modavemagazin

Bazen efendi bir kişilik, bazen gülçü bir karakter, kimi zamanda kötülüklerin efendisi; kendisi her rolde bambaşka birine dönüşen, Ralph Fiennes Schindler.

modavemagazin

Onu Karayip Korsanlarındaki eşsiz performansıyla daha çok sevdik ama Jonny Deep rolden role giren harika bir oyuncu.

modavemagazin

Yaşı ilerlemiş olsa da girdiği birbirinden farklı roller ve tecrübesi ile hafızalara kazınmayı başaran isim Meryl Streep.

modavemagazin

Rolleriyle değişim geçiren ünlüler listemizde yer alan bir başka ünlü isim, Tilda Swinton. Onu, Orlando, Narnia Günlükleri, Michael Clayton, Büyük Budapeşte Oteli ve Doctor Strange filmlerinden tanıyoruz.

modavemagazin

O, Jared Leto!  Dövüş Kulübü, Alexander, Chapter 27, Sınırsızlar Kulübü ve Gerçek Kötüler filmlerinde rol almış becerikli bir oyuncu. Her rolde tanınmaz hale gelmeyi ve karakterine bürünmeyi çok iyi başarıyor.

modavemagazin

Cate Blanchett, Yüzüklerin Efendisi, Göklerin Hakimi, Elizabeth: Altın Çağ, Beni Orada Arama, Cinderella filmlerinde başarılı performans sergilemiş ve her birinde büyük değişim geçirmiş ünlü isimlerden.

Yazar hakkında Tüm haberleri göster

Aysecan

Cevap ver

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */